Чому варто прослухати семінар «Жива Історія»?

В рамках ХХІІІ Місіонерської конференції церкви «Община Доброго Пастиря» в понеділок 22 січня протягом усього дня проходив чудовий семінар «Жива Історія».

Курс розроблений командою місії «Storyline», щоб допомогти християнам відкрити для себе початковий Божий задум, роль Божого народу і всесвітню історію Бога. Це дослідження відкриває нове уявлення про Бога і Його глобальну місію. Учасники семінару ознайомилися з найважливішими біблійними, історичними, культурними і стратегічними реаліями, щоб поглибити своє розуміння Великого Доручення. Вони розмірковували про те, яку важливу роль в здійсненні Божої історії відіграє історія їхнього життя.

Частиною цієї великої історії стало життя місіонерів Вільяма Кері, Хадсона Тейлора, Камеруна Таусенда і Дональда Макгаврана. Різноманітна і захоплююча історія спасіння пишеться й сьогодні. Учасники семінару здійснили молитви про церкву Східної Азії, яка переживає страшні гоніння. Сьогодні є країни, де за віру в Христа люди віддають своє життя. Також слухали свідчення про благовістя в Якутії та молилися про народи, що її населяють .

Безліч текстів Писання підтверджують, що місіонерство – це Божа воля для Його учнів. Отримавши Добру Новину, ми неодмінно повинні передати її іншим людям та іншим народам.

Тетяна Артерчук