А ваша церква вже бере участь у місіонерському служінні?

В Україні в м. Рівному розпочалася ХХІІІ місіонерська конференція на тему «...Щоб проповідь виконалась через мене, та щоб усі погани почули її» (2 Тим. 4:17). З 21 по 28 січня 2018 року в Біблійній місіонерській церкві «Община Доброго Пастиря» щодня збиратимуться християни, яким небайдуже виконання Великого Доручення нашого Господа Ісуса Христа.

На недільних ранкових богослужіннях в «Общині Доброго Пастиря» і в церкві «Джерело Життя» м. Здолбунова звучала проповідь, яка роз'яснює Божий погляд на місію. Учасники конференції слухали свідчення місіонерів з України, Вірменії, Росії, Середньої Азії про дивовижні діла Божі, які Він робить по всій землі, багато молилися. Члени церков ближче познайомилися з місіонерами у своїх домівках за обідом. Вечірнє зібрання було присвячене благовістю курдському народу, що проживає у важкодоступних гірських селищах Вірменії й сповідує єзидизм. Це величезна Божа милість, що Він спасає людей із народу, який поклоняється кам'яному ідолу - статуї Мелекі Тауса (дуже красивого, але дуже злого ангела).

Дякуйте Богові за благодатний час поширення Його Царства в нашій країні і по всій землі. Просіть, щоб Він вислав ще більше робітників до тих народів, які ніколи не чули про Христа. Приєднуйтесь, жниво справді велике!

Тетяна Артерчук