Артерчук В’ячеслав Олександрович

 

народився 12 травня 1970 року в м. Шепетівка, Хмельницької області в сім’ї православних. Як більшість ровесників закінчив школу, ПТУ, служив в армії, потім працював помічником машиніста електровоза, а згодом в міліції.

Увірував у Христа після пережитої сімейної кризи в 1996 році, тоді ж прийняв водне хрещення. Через два роки прийняв рішення залишити службу в міліції і присвятити себе служінню Господу. Задля цього у 1998 році вступив до Кубанського євангельського християнського університету, який закінчив у 2002 році за спеціальністю «Бакалавр теології».

Під час навчання в КЄХУ познайомився з Тетяною і в 2001 році вступив з нею в шлюб. Виховує двох дітей: Максима 2002 р.н. та Дею 2007 р.н.

По закінченню навчання розпочав служіння в МГО «Надія ‒ Людям», спочатку викладачем в біблійному коледжі, згодом очолив цей навчальний заклад.

Мав нагоду навчатись в «Інституті Керівництва і менеджменту», а також в «Школі Біблійної проповіді», служіння в якій продовжує до цього часу.

В церкві «Община Доброго Пастиря» несе служіння проповіді, ведення зібрань, малих груп, очолює місіонерський комітет церкви.