Група прославлення

 

 x
Артем Приступа
лідер, вокал.


Артем Приступа ‒ лідер, вокал.


Член церкви «Община Доброго Пастиря» з 2005 року.


Самостійно та з допомогою музикантів навчався грати на гітарі.


В музичному служінні з січня 2014 року.


«Ніколи раніше не думав, що опинюся на цьому місці. Коли ж згодився нести відповідальність за стосунки у музичній групі, «цензуру» пісень, молитви та коментарі між піснями, не мав уяви, як усе має відбуватися. Довелося навчатися стосункам, лідерству, співу, музиці загалом і доводиться до цього часу. Найкращий комплімент від гостей, який чув: «Церква співає...» Радію і тоді, коли оспівувана істина глибоко проникає у моє власне серце».

x
Дарина Приступа
вокал.

Дарина Приступа — вокал.


Член церкви «Община Доброго Пастиря» з 2013 року.


Закінчила Здолбунівську музичну школу по класу «Фортепіано».


В музичному служінні з березня 2014 року.


«В музичній групі я побачила, як тексти пісень, поведінка учасників і особистий стан серця впливають на мене і присутніх в залі людей. Оскільки я не завжди була в церкві «Община Доброго Пастиря», то помітила різницю між тим, коли приходиш «на готове» і тим, коли потрібні нові виконавці, пісні, професійність та інше. Я задоволена, що можу брати участь у цьому не простому процесі формування музичного служіння».

x
Наталя Мальчевська
фортепіано.

Наталя Мальчевська ‒ фортепіано.


Член церкви «Община Доброго Пастиря» з вересня 2014 року.


Закінчила Клеванську дитячу музичну школу по класу «Фортепіано»; Рівненське музичне училище за напрямом «Фортепіано». На даний час навчаюсь у Рівненському державному гуманітарному університеті за напрямом «Музичне мистецтво» (вчитель музики). Граю на фортепіано протягом 14 років.


В музичному служінні з вересня 2014 року.


«Коли тільки почала відвідувати «Общину Доброго Пастиря», одразу спостерігала за групою прославлення, бо це «мій напрям» і мені було просто цікаво, як це все відбувається. Десь в голові були думки на рахунок того, що певно я теж скоро займу одне з тих місць. І через деякий час з’явилось бажання брати участь у музичному служінні. Поки що не можу щось конкретно сказати, бо ще зовсім мало цим займаюсь, але одне знаю точно: бути всередині цього колективу ‒ це зовсім не те, що спостерігати за ним із залу. Коли працюєш з людьми, виділяєш на це сили та час, то кінцевий результат набуває для тебе зовсім іншого ракурсу і значення. Просто починаєш розуміти, що в музичному служінні, певно, як і в будь-якому іншому, кожна дрібниця важлива».

x
Наталя Альонова
музичний лідер, вокал.

Наталя Альонова ‒ музичний лідер, вокал.


Член церкви «Община Доброго Пастиря» з жовтня 1993 року.


Закінчила Рівненське музичне училище по класу «Скрипка» та Рівненський державний гуманітарний університет за напрямком «Музичне мистецтво».


В музичному служінні вже більше 10 років (1998-2000 р.р. церква «Гефсиманія» м. Львів; з 2004 р. дитяче музичне служіння та з 2014 р. служіння в групі прославлення церкви «Община Доброго Пастиря» м. Рівне).


«Для мене прославлення є бачити і передавати іншим через пісні характер і велич Бога».

x
Павло Руденко
гітара.

Павло Руденко ‒ гітара.


Член церкви «Община Доброго Пастиря» з 2010 року, приблизно стільки ж граю на гітарі.


В музичному служінні з 2013 року. Музичної освіти не маю. Навчився грати на гітарі під керівництвом Олексія Парфіло.


«Оцінюю можливість бути частиною групи прославлення, як особливу благодать, честь і відповідальність перед Богом. Ніколи не розраховував прославляти Бога музикою, і тому бачу Божу руку в тому, що Господь через обставини Сам доручив мені це служіння. В музичній групі намагаюсь досягати того, задля чого група прославлення власне і існує – принести Богу, як можна більше слави і допомогти в цьому процесі іншим людям. Також участь в групі для мене служить підставою для зміни мого характеру і сприяє підвищенню рівня моєї кваліфікації, як музиканта. Подяка Богу за можливість бути залученим до прославлення Його Імені!»

x
Борис Стрекалов
звукооператор.


Борис Стрекалов ‒ звукооператор.


Член церкви «Община Доброго Пастиря» з квітня 2015 року.


Співав, починаючи з рідної церкви в м. Луганськ. Часом грав на перкусіях: шейкер, тамбурин, дарбука. Самостійно навчався грі на гітарі (6 місяців). Брав участь у музичній групі, граючи на басу і джембі. Паралельно займався мікшируванням. З червня 2014 по січень 2015 року ніс служіння звукооператора в церкві «Дім Агапе» м. Дніпродзержинськ.


«Мені подобається служіння звукооператора. Хоча в ньому, на мій погляд, є дві основні складності. По-перше, це дотик до характерів і побажань усіх членів музичної команди. А, по-друге, відповідальність за звучання кожного інструменту і голосу. Від мене залежить подача звуку так, щоб вуха людей чули і чисту музику, і текст пісень. Окрім того, мені необхідно прислухатися до прохань прихожан церкви, а це ще більше виражає мою залежність від Бога!»

x
Павло Сосновський
«слайд-мен».

Павло Сосновський — «слайд-мен».


Член церкви «Община Доброго Пастиря» з 7 вересня 2014 року.


Ніколи до цього не мав справи з комп’ютером і, тим більше, з проектором.


В служінні «слайд-мена» з березня 2014 року.


«Неочікувано. Навчання було легким, хоча, по своєму складним. Але, дякую Богу, що брати показують те, в чому я маю ще зростати і не зупинятися на досягнутому, а йти з Божою допомогою».

x
Вікторія Савчук
вокал.

Вікторія Савчук ‒ вокал.


Член церкви «Община Доброго Пастиря» з 2014 року.


В групі прославлення з червня 2015 року.


Чотири роки співала в хорі «Віват, музико» (ПДМ) та два роки в ансамблі естрадного мистецтва «Вітамін» (ПДМ).


«За місяць до того, як мені запропонували співати в групі прославлення, я думала про те, що не маю ніяких навичок, адже вокалом займалася декілька років назад, тому й уявити не могла, що потраплю у це служіння. Проте, Божі плани дійсно дивовижні, тому зараз я маю можливість будувати стосунки з групою та служити для розбудови Божого Царства».

x
Максим Буняк
вокал.

Максим Буняк ‒ вокал.


Член церкви «Община Доброго Пастиря» з 2014 року.


Закінчив Рівненську музичну школу по класу «Гітара».


В музичному служінні з червня 2015 року.


«На мою думку, музичне служіння в церкві є одним із важливих служінь. Тому, що ми можемо прославляти Бога через пісні та вести церкву в поклонінні. Також, це чудова можливість послужити Богові, церкві і збудовувати стосунки. Кожна людина в прославленні є особливою для мене. Є більш досвідчені, з більшим «стажем» і їхні поради є цінними для мене, як початківця. Я задоволений...»

x
Юлія Гулюк
вокал.

Юлія Гулюк ‒ вокал.


Член церкви «Община Доброго Пастиря» з вересня 2009 року.


Ніколи професійно не займалася співом. Проте, це той талант, яким Бог дає можливість служити в Його помісній церкві.


В музичному служінні з березня 2012 року.


«Коли я була невіруючою, Бог дуже часто торкався мого серця саме через пісні прославлення, тому я точно знаю, що це – дієвий інструмент донесення Слова Божого людям! Колись мій спів приносив славу мені, сьогодні ж, по Його милості, я маю честь вводити народ в поклоніння Живому і Вічному Богу!
А група прославлення – це те місце, де Бог на практиці вчить упокорюватись та любити, працює з характером та досягає основної цілі – преображає в образ Христа. Слава Йому за це!»