Флорбол в Карпатах

Почався новий рік для християнського флорбольного клубу “SKY”. Основною подією першого місяця, звичайно, був командний табір у Карпатах.

Але першою подією в цьому році для нас був День народження одного з найвірніших гравців і за сумісництвом тренера молодшої команди Богдана. Ми разом зібралися, аби його привітати. Це гарна можливість бути разом і в такі приємні моменти.

Згодом ми поїхали вже в третій наш командний табір і другий з тих, що відбувався в Карпатах. Табір проходив з 15 по 20 січня. Бог дав нам більше 50 людей. Це були гравці не тільки нашої команди, але й інших команд, а також люди, які взагалі не пов’язані з флорболом. У таборі ми проводили час цікаво і по-різному: гуляли, грали у флорбол, каталися на санях, лижах, сноуборді, грали в ігри, ставили сценки. Але основним у таборі було вивчення Божого Слова. Тема табору «Що говорить Біблія про сексуальність». Ми не просто так вибрали саме цю тему, адже вона дуже актуальна для підлітків, молоді, а, як виявилося, і для дітей. Ми говорили про Божий задум щодо інтимних стосунків і нашої сексуальності взагалі. Бог є Автором інтимних стосунків, і тому Він має право встановлювати межі для них. Це є благом для нас, адже Він бажає нам кращого. На фоні цього було легко показувати нашу гріховність (порнографія, пестощі, дотики) та непослух нашому Творцю. Ми побачили і вихід з такого життя, наповненого гріхом. Якщо ми визнаємо наші гріхи і віримо, що Ісус пролив Свою святу кров за нас, то можемо жити по-іншому, не в рабстві своїх гріховних спокус, а в свободі від них з Христом. Бог хоче, щоб ми були святі, адже Він святий. Ми говорили про це впродовж усього табору. А в останній вечір попросили вийти тих, хто визнає свої гріхи і вірить, що Ісус помер за них. Вийшло біля 20 людей, які плакали, каялися і молилися, які не хотіли більше жити в гріху. Важко сказати, хто з них справді примирився з Богом та народився згори. Це покаже час. Але наше серце раділо від тих процесів, які Бог уже робив в серцях цих молодих людей.

Ми дякуємо Богу за гарний час у Його Слові, Яке було дуже актуальним для учасників табору, за роботу, яку Він робив. І ми дуже потребуємо молитовної підтримки за хлопців та дівчат, які виходили каятися перед Богом, і за тих, які хотіли вийти, але цього не зробили. Моліться, будь ласка, щоб Бог повністю змінив серця, щоб ці люди справді усвідомили свою немічність без Бога і послідували за Ісусом і присвятили своє життя Йому!

Віталій Бакунець