Розпочалася робота недільної школи!

Школа зустріла своїх вихованців о 10.00 годині в неділю у вестибюлі на першому поверсі. Спочатку відбулася молитва, загальний спів, коротке спілкування.

О 10.10 діти вирушили до своїх класів: 1-й клас 3-5 років; 2-й клас 6-7 років; 3-й клас 8-10 років і 4-й клас 11-13 років.

В кожному з класів вчителі проводять біблійний урок відповідно до віку дітей. На уроці діти вивчають біблійну історію або істину, розучують ключовий вірш з Біблії, грають, відповідають на запитання, моляться. Урок триває 40-45 хвилин.

В цей час у нижньому залі проходить недільний урок для батьків, на якому пастор викладає підготовані теми з виховання дітей на основі Божого Слова, а також обговорюються усі хвилюючі питання з батьківства.

Об 11.00 розпочинається загальне богослужіння, на якому діти з 3-х років присутні разом із своїми батьками і навчаються поклонятися Богу. Старші діти можуть занотовувати проповідь, а менші робити малюнки про свої враження від почутого. Батьки при потребі підказують або тлумачать їм, що відбувається і як слід поводитися в той чи інший момент.

Немовлята до 3-х років разом з одним із батьків знаходяться у спеціально облаштованій дитячій кімнаті, в якій є можливість бачити і чути усе, що відбувається на зібранні.

Окрім того на недільному богослужінні відведений час для короткої дитячої проповіді, яку служитель готує у формі, доступній для дитячого віку.

Ми сподіваємося, що у такий спосіб наші діти будуть відчувати себе невід’ємною частиною церкви і розумітимуть важливість церковного поклоніння.

Тетяна Артерчук