Як все встигнути і не втратити глузд?

Наприкінці жовтня в нашій церкві відновилися вечірні біблійні зустрічі для жінок. В час, коли всі «такі зайняті» 60 жінок мали можливість роздумувати над темою «Як все встигнути і не втратити глузд?»

Дівич-вечір з … пастором

У суботу в дівчат нашої церкви була прекрасна нагода провести цілий день із Тарасом Миколайовичем та старшими жінками нашої церкви.

Як стати чудовою дружиною?

Підійшло до свого завершення вивчення курсу Марти Піс «Чудова дружина», яке тривало біля 2-х років. На жіночій зустрічі ми ділилися враженнями від книги, молилися одна за одну, спілкувалися. Ось деякі з відгуків.

Страх у дружини. Як подолати неспокій?

«Бо так само колись прикрашали себе й святі ті жінки, що клали надію на Бога й корились своїм чоловікам. Так Сара корилась Авраамові, і паном його називала. А ви її діти, коли добро робите та не лякаєтесь жадного страху»
(1 Пет 3:5-6)

Страх може викликати як невелике почуття важкості, так і напад всеохоплюючої паніки. Дуже часто глибина страху жінки не відповідає реальним обставинам. Що ж може лякати дружину-християнку?

Чи може християнка потрапити у сімейний конфлікт?

Збираючись для вивчення книги Марти Піс «Чудова дружина» ми переслідували мету – навчитися жити для слави Божої. Цього року ми вивчили книгу Пола Міллера «Життя в молитві», яка показала багатьом з нас, наскільки сильно ми зациклені на собі. Наша реакція на щоденні побутові ситуації виявляє гріховні плоди нашого бажання поклонятися собі.

Як перемогти самотність?

Останні розділи книги Марти Піс «Чудова дружина», яку ми вивчаємо щомісяця на зустрічах для жінок, присвячені нашим особливим переживанням.

Дитинко, ми з радістю чекаємо твого народження!

Зимового недільного вечора відбулося свято материнства, яка сестри підготували для Оксани Китайкіної. Жінки й дівчата прийшли, щоб привітати свою подругу з очікуванням народження синочка, помолитися про її потреби, дати настанови і висловити добрі побажання, вручити невеликі подаруночки для немовлятка і мами. Хоча Оксана знала, що для неї готують приємний сюрприз, проте, коли її попросили нарізати святковий тортик з написом: «Марчику, ми тебе чекаємо!», вона все ж була зворушена до сліз.

Прощення по-Божому

«Де знайти силу прощати?» відповідь на це питання шукали в Божому Слові учасниці жіночої зустрічі на базі в Заліссі 4-5 листопада. Ми вивчали цю непросту й таку актуальну тему на прикладі історії про блудного сина та притчі Ісуса Христа про невдячного слугу. Також ми розвінчували популярні міфи, які є в світі стосовно прощення.