Як віднайти гармонію душі?

На початку липня наша церква взяла участь у спільному проекті Другої Слов'янської Баптистської Церкви міста Сакраменто, фонду Connect International та Міжнародної громадської організації «Надія – людям» в Заліссі. Це – християнський євангелізаційний табір «Гармонія душі або Полюби Бога всім серцем своїм» для дружин і дітей, чиї чоловіки і батьки загинули в боях на сході України в 2014-2018 рр.

Євангеліє для молоді

З 10 по 15 липня на базі в Заліссі відбувся молодіжний табір “LOST”. Організатори табору – молодь нашої церкви, і ціль табору – привести до Христа тих, хто ще не пізнав Його.

Молодіжний табір «Твій шлях»

«Твій шлях» ‒ так називався молодіжний табір, який провели лідери молодіжного служіння церкви «Община Доброго Пастиря» в Заліссі. Табір зібрав близько сорока молодих людей віком 13–25 років. Задумом була розповідь доброї звістки про спасіння у Божому Сині Ісусі Христі.

Життя в молитві

Особливий час, коли наше життя єднається з Богом ‒ це час молитви. Молитися не можна забагато, молитви ніколи не може бути достатньо, ми завжди і в усьому, на кожному місці потребуємо звертатися у молитві до Всевишнього Бога, Творця неба і землі.

Сексуальність в світлі Біблії

З 4 по 10 січня на Шацьких озерах відбувся Всеукраїнський англійський табір на тему «Чистота в коханні» по індуктивному курсу «Сексуальність в світлі Біблії», де зібралася молодь з усіх куточків України.

Євангеліє для справжнього життя

З 27 червня по 2 липня на території «Залісся» поблизу міста Рівне пройшов міжцерковний табір «Євангеліє для справжнього життя». Бог дав можливість зібрати разом більше 140 чоловік, дітей та дорослих з церков районних центрів Сарни (церква «Благовіщення») і Новоград-Волинський (церква «Звягель»).

Дратувати чи виховувати?

Щиро вдячні всім за молитви. Наш виїзд-ретріт відбувся і ви можете переглянути фото, щоб відчути його атмосферу, а також відео, щоб отримати духовну поживу.

Встоїть той дім, який на камені збудований

Мабуть, що кожен із нас хоче бути готовим до всього, що може трапитися у житті й кожен хотів би змінити помилки минулого й не допустити їх у своєму майбутньому. І є милість Божа для нас, Він подарував нам дивовижну Книгу – Біблію, у Ній записані для нас Його Слова, щоб ми могли пізнавати Бога і знайти для себе відповіді на всі питання як нам жити. А ще Бог поставив у церкві пасторів і служителів, щоб молоді й недосвідчені могли в них навчатися. У нашій церкві молодь по-особливому відчуває таку турботу Бога через пастора і команду служителів.