Літній дитячий табір «Таємниця …»

Цього літа нам вдалося знову провести християнський дитячій табір, який відбувся під назвою «Таємниця Дивовижної Книги».

Журналістський круїз … із Йоною

Щира подяка Богу і всім, хто молився та брав участь у проведенні другого дитячого майданчика на території нашої церкви!

Найвеличніша дитяча подорож

«Найвеличніша подорож» – це назва першого літнього дитячого майданчика, який проходив з 17 по 21 червня на базі церкви «Община Доброго Пастиря». Всього таких майданчиків заплановано три – по одному на кожен місяць шкільних канікул. Запрошені були діти, які проживають поряд з церквою. Метою організаторів було потоваришувати з ними і розказати Євангеліє.

Сім днів пройшли швидко і благословенно. Наша подорож відбувалася на уявному літаку, який потрапив у авіакатастрофу. І відновити наш літаючий апарат зміг лише Найкрутіший Авіаінструктор. Ця ілюстрація допомогла нам передати Євангеліє про Творця, який все створив, про людей, котрі грішні і не можуть самі себе змінити. Будь-яка наша спроба призводить лише до розділення з Богом. Лише в Ісусі Христі (Авіаінструкторі) ми маємо прощення, прийняття, усиновлення та надію на Небеса.

Щодня відбувалися "біблійні подорожі", творчі гуртки, веселі ігри на свіжому повітрі. В останній день, в суботу, ми попросили діток прийти разом з батьками. На завершення у нас був і квест по всіх пройдених темах, і вручення нагород, і бенкет. Діти отримали неймовірні враження! Найголовніше, що вони хочуть приходити ще і ще. Усі учасники табору здружились між собою.

Дякуємо усім, хто долучився до цього служіння молитвою, безпосередньою участю в програмі, приготуванням смачної випічки тощо.

Ми бачили плід нашої праці. Дітки, які на першому уроці казали, що вперше чують історію про створення світу, на останньому уроці чітко розповідали Євангеліє і просили Бога, щоб Він став їхнім Другом.

Дякуємо усім! Чудові труди на Божій ниві!

Ніна Томилко

Десять заповідей для дітей

Упродовж другого тижня липня пройшов дитячо-підлітковий табір церкви «Община Доброго Пастиря» на тему десяти заповідей.

«Довіряй, не перевіряй»

На минулих вихідних пройшов наш традиційний зимовий табір для недільної школи. Цього року в нас також були гості з села Забороль. За неповних 3 дні ми намагалися розкрити тему довіри Богові у кожному дні нашого життя.

Сімейно-дитячий класно проведений час разом

Під час осінніх канікул відбувся дводенний сімейний міні-ретріт, участь в якому брали 38 людей: діти із батьками з церкви «Община Доброго Пастиря» та діти із села Забороль!

У зимовій казці

З 13 по 15 січня відбувся дитячий табір "Різдво 2017". Було понад 50 дітей. Всі були поділені на 6 груп за віковими категоріями. Приїхала досить немала кількість невіруючих дітей. Бог благословив нас хорошою погодою і дав нам сніг, якого ми так довго просили. Діти мали можливість покататись на гірках, пограти в сніжки і просто побути на природі. Вцілому була приємна святкова атмосфера. Діти були зацікавлені проповідями, біблійними уроками в групах. Одна дівчинка,приїхавши з табору додому, запитала в мами:"Мам, чи знаєш ти, що Христос вмер за нас всіх?" Саме ці слова вона вперше почула у нашому таборі. Ми дуже раді і прославляємо Бога, що те Слово, яке ми доносимо до них, проростає у їхніх серцях і з часом ми бачимо плоди.

Увага, літні канікули! Оголошено батьківську мобілізацію!

У суботу 23 травня в церкві «Община Доброго Пастиря» відбувся дитячий майданчик, на якому обговорили спільні плани батьків і дітей на майбутнє літо. Розпочали з того, що проспівали улюблені пісні-руханки про Божу любов, благословіння праведного та Боже всевладдя у всьому світі. Потім Сергій Альонов провів дитячий урок, а Микола Нікітін нагадав батькам про три «кити-вбивці», на яких стоїть гріховна природа маленької і не дуже маленької дитини. Ось їхні імена: «Я сам!», «Я знаю!» та «Я хочу!» (Він же «Я не хочу!»). Кожна з цих символічних потвор виростає з маленького пуголовка у гіганта, здатного зламати всю долю дитини і оточуючих людей. Адже, якщо не припиняти прояви непослуху у кількамісячному віці, то у віці підлітковому це буде зробити набагато важче. Діти, які не привчені змалку визнавати авторитет батьків, матимуть проблеми з вчителями, коли підуть до школи і конфлікт з законом, коли виростуть.

Вчителі – це учні ... Христа

У церкві пройшов семінар для вчителів недільної школи, під час якого розглядали провідні принципи дитячого служіння на основі десятого розділу Євангелія від Івана.

Чудовий час з дітьми на майданчику (+відео та фото)

Велика подяка нашому Господу за цей чудовий час, який ми провели разом з дітьми на майданчику!

Бог дійсно благий в тому, що ми можемо разом з дітьми слухати і вивчати Боже слово, молитись, разом співати і радіти в іграх.