Річниця Церкви

В неділю ми знову мали нагоду згадати двадцятип’ятиріччя нашої церкви. Були гості, які розповідали про своє покаяння і шляхи, якими вів їх Господь.

Дев’яності роки Віктор Іванович Давидюк – один з пасторів церкви «Дім Євангелія». Він ріс в сім’ї віруючих, з дитинства ходив до церкви з батьками. Пригадував знайомство з нашим пастором Тарасом Миколайовичем, яке відбулося в Маріуполі. Також ми дізналися, що він працював в місії та служив Господу, відсилаючи листи на потреби різних людей та християнську літературу.

Церква «Община Доброго Пастиря» пережила 25 років і ось тепер ми починаємо вчитися молитися. Ми пригадували, якими дорогами, через які обставини вів наш Батько, і як розвивались різні служіння та зростали люди Божі.

Розповіли свої історії покаяння та про те, як потрапили до церкви дві сім’ї: Микола і Наталка Нікітіни та Ярослав і Лілія Денисюки. Слухаючи розповіді братів та сестер розумієш, який Бог Великий та які дивовижні Його справи.

Також був гість з Одеси, Олег Шайкевич. Він оповідав про своє життя з Богом і свій шлях до увірування. Брат побажав нам перебувати в послусі Богу і бути готовим виконувати Його волю, щоб Він використовував нас на свою Славу.

Ми вдячні Богу, що Він провів нас до цього часу і ми є тими, ким Він нас хоче бачити, славимо Його за Церкву, яку Він зрощує і вчить, адже немає нічого важливішого за неї на землі!

«І все впокорив Він під ноги Йому, і Його дав найвище за все за Голову Церкви, а вона Його тіло, повня Того, що все всім наповняє!»

Єфесян 1:22-23

Еліна-Тетяна Болкуневич