Шлях, яким нас вів Господь (фото, відео)

Про що нам говорить історія? Вона показує нам наше безсилля і велич Всесильного Бога. Історія всього християнства, історія церкви в нашій країні, історія нашої церкви зокрема, уся історія показує неміч і слабість людини й у той же час безмежну силу Великого Бога, який панує над усім, який все і всьому повеліває.

Господь подарував нашій церкві сьогодні святкувати своє 25-річчя з дня першого хрещення. Увесь цей період, від дня заснування і аж до тепер, Бог був з нами. Він вірно піклувався про церкву, підтримував її у різні й нелегкі для неї періоди, у час радості й у час смутку, коли були злети й коли були падіння, коли був час здобутків і був час втрат, завжди Бог був з нами. І ось тепер, через 25 років від дня першого хрещення, коли церква наповнилася багатьма святими, ми могли прославляти Всевишнього за Його діла, за Його дивний план спасіння.

Історія нашої церкви це лише маленька частиночка від усього того, що Бог чинив у віках, упродовж тисячоліть і по всій землі, зокрема, і в історії розвитку євангельського християнства в Україні. Пастор церкви Тарас Миколайович провів короткий екскурс як розвивалося християнство в нашій країні, які перешкоди були на його шляху, як вороги безжалісно й неодноразово намагалися його зруйнувати. Сьогодні все це доносить нам свої уроки.

Мабуть, найбільше про значення пам’ятати своє минуле нам говорить Книга Повторення Закону, вона відкриває нам які дорогоцінні уроки можемо зробити для себе оглянувшись назад. На нашому святковому зібранні саме із цієї Книги звучала проповідь для церкви. Бог нам повеліває пам’ятати той шлях, яким Він нас вів і ніколи не переставати за все це славити Його.

По завершенню богослужіння ми мали приємний час бути разом, розділити спільну трапезу і, звичайно, спілкування один з одним.

Ще один день у житті нашої церкви відійшов в історію, незмінним залишається лише Господь і Його любов до всіх святих, що виправдалися кров’ю Його Сина.

“І будеш пам’ятати всю ту дорогу, що Господь, Бог твій, вів тебе нею...” Пвт. Закону 8:2

Ольга Сірооченко

Фото

Відео

Аудіо