Насичений жовтень для «небесних»

Жовтень видався дуже насиченим місяцем в плані змагань та інших різноманітних заходів для команди SKY.

Першим заходом стало проведення спортивних ігор Precept Games в школі № 14 міста Рівне. Багато емоцій, азарт змагань, завдання з англійської мови, і все це для того, аби діти могли чути істину і робити правильний вибір у своєму житті.

Наступного дня лідерська команда нашого служіння вирушила у місто Луцьк на тренінг, де обговорювали відновлення бачення того, чим ми займаємося. Ми вивчали, ким є справжній учень Христа, і якщо ми хочемо бути учнями, то обов’язково будемо платити за це ціну. Буде не просто, але воно того варте. Також ми говорили і про спортивну складову та тренувалися у спортзалі, адже флорбол – інструмент, через який ми працюємо і хочемо приводити дітей до Христа, тому ми повинні робити це якісно. Це були благословенні два дні, коли ми могли зростати і в духовному, і в спортивному плані.

Через тиждень на нас чекав знову виїзд у Луцьк, але цього разу на змагання християнської ліги EDGE, де брала участь наша молодша команда. Наші хлопці та дівчата зіграли 2 матчі, з яких один програли і один зіграли внічию. Під час гри та після матчів були гарні можливості говорити про прощення один одного та допомогу партнеру по команді, якому важко. Після чого мали невеличку прогулянку по місту.

А ще через тиждень вояж до того ж таки Луцька чекав і на старшу команду, де вона брала участь в рамках 1 ліги чемпіонату України з флорболу. Після дебютного минулого сезону нам хотілося покращити свої результати і своєю грою на полі та відносинами в команді показувати славу нашого великого Бога. І в великій мірі нам це вдалося: 3 перемоги і 3 поразки в напружених матчах з сильними суперниками. Також на таких виїздах є гарні можливості поспілкуватися і повивчати Слово Боже. Недільний ранок у нас почався з прославлення Бога в піснях та біблійного уроку, на якому ми читали історію про доброго самарянина, про те, як Бог попіклувався про нас та як ми піклуємося один про одного.

Після цього Бог нам подарував можливість провести ще одні спортивні ігри Precept Games, цього разу в школі № 20 міста Рівне. Як завжди було багато емоцій та радості в дітей. Також вони змогли дізнатися правду про свято Хеллоуін, напередодні якого ми були.

Наприкінці місяця нам випала нагода показати, що таке флорбол ще меншим діткам, адже нас запросили в дитячий садочок. Це був цікавий, в чомусь кумедний час, але тут головне було принести радість та задоволення дітям, і, здається, вони це отримали.

Продовжуйте, будь ласка, молитися за нас, за набір нових дітей у команду, які могли б займатися флорболом і чути Євангеліє, за зміну сердець тих, хто вже тренується, та ріст і посвяченість Божій справі тих, хто служить цим дітям.

Віталій Бакунець