Sky у квітні

Минув ще один місяць у нашій команді. І як завжди він був досить насиченим на ігри та події.

Один хлопець з команди захворів і не міг на початку місяця ходити на тренування, тому команда прийшла до нього.

Ми провідали його, поспілкувалися, посміялися й підбадьорили його словами Бога. Дуже важливо бути з командою не тільки, коли все добре, а саме в такі моменти. Тому дякуємо Богу за цю можливість.

А на наступний день ми зробили те, чого вже давно не робили – виїхали з командою на природу на пікнік. Погода сприяла цьому і ми мали дуже класний час у вільній та дружній атмосфері, грали у волейбол, їли шпікачки, каталися на «тарзанці», веселилися й насолоджувалися часом разом та гарною погодою. Так мало ми приділяємо уваги таким важливим речам, як просто проведення спільного часу і дуже класно, що Бог подарував цей час.

В цьому місяці також розпочався перший чемпіонат Рівного з флорболу, де приймають участь обидві наші команди: старша та молодша. Це щось нове для нас, адже кожного тижня обидві команди грають ігри. Графік став дуже насичений, відпочивати ніколи. Для обох наших команд старт чемпіонату був досить важким, із серйозними суперниками. Іноді доводилося нелегко морально, але в таких обставинах Бог вчить нас любити суперників в різних ситуаціях.

Разом з командою ми далі продовжуємо проводити біблійну групу, яку розпочали минулого місяця. Раз в тиждень ми збираємося окремо для того, аби вивчати Боже Слово. Зараз ми вивчаємо про те, що говорить Біблія про страхи. Це дуже актуальна тема для всіх людей, особливо для молоді та підлітків. Ми ділимося своїми страхами один з одним. Ми побачили, що причина будь-якого страху – це недовіра Богу і разом вчимося довіряти свої життєві ситуації нашому Богу. Біблійна група – це дуже гарне місце, де ми можемо спокійно вивчати Слово, спілкуватися, пити чай з печивом та здружуватися навколо Бога та Його Слова.

Дуже дякуємо Богу за ті можливості й дітей, які Він дає. Моліться, будь ласка, за мудрість у ведінні цих дітей за Богом, за зміну сердець служителів, щоб ми були для них прикладом Божої слав, та за зміну сердець самих дітей. Нехай Господь рясно прославиться через кожного з нас!

Віталій Бакунець