Передсезонний серпень

Підійшло до завершення літо, час відпочинку, але активного відпочинку для ХФлК «SKY».

Серпень у нас розпочався з походу по Карпатським горам з 2 по 6 серпня, куди поїхало і декілька людей з нашої команди. Це було справді нелегке випробування, зранку до вечора на ногах з важкими рюкзаками, коли ти на собі несеш все, що тобі їсти, вдягнутися і в чому спати. А часто потрібно допомогти тим, кому ще важче. Це був класний час, щоб вчитися працювати не тільки за себе, але й у команді разом, турбуючись один про одного, навіть, коли тобі важко. Це був час, коли можна було насолоджуватися прекрасними горами та пейзажами, які створив наш великий Бог. І, звичайно, центральною частиною цього походу було ранкове вивчення Біблії, де на основі Нагірної проповіді Ісуса Христа хлопці і дівчата дивилися, яке серце до вподоби Богу, і якого життя Він бажає від нас. (фото 1-4)

Окрім гір, декілька хлопців з нашої команди змогли побачити море, де відбувалося дві цікаві події: англійський табір та християнський фестиваль індуктивного методу вивчення Біблії. В англійському таборі ми вивчали імена Бога, тобто Його характер, і що ці імена практично значать для нас. А на фестивалі ми мали можливість вивчати цікаву книгу Неємії, яка виявилася такою актуальною для нас. Ми говорили про відновлення зруйнованих сфер життя на прикладі відновлення зруйнованої стіни навколо Єрусалиму, та дивилися на принципи командної роботи та лідерства. (фото 6-8)

Також в цьому місяці сталася історична подія для нашої команди, адже ми подали заявку на участь в Першій лізі Чемпіонату України з флорболу. Це новий виклик для нас, ми хочемо зростати і прославляти Бога ще більше.

Ну й нарешті в серпні ми відновили тренування в залі. Ми знову зустрілися з друзями, поділилися враженнями від проведеного літа і розпочали підготовку до нового сезону, який обіцяє бути дуже цікавим та напруженим для нашої команди. (фото 9-11)

Дякуємо Богу за цей останній місяць літа і за все, що в ньому було. Моліться, будь-ласка, за наш новий сезон, щоб під час нього змінювалися серця і Бог прославлявся через нашу команду.

Віталій Бакунець

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10