Липневий «SKY»

Липень – це літній час, час, коли вже навчання закінчилося, беруть деяку паузу навіть тренування. Але це і той час, коли ми можемо кудись поїхати з командою і провести час разом.

Тому ми користуємося цим часом. І з 4 по 8 липня ми провели захоплюючий час на річці Південний Буг, сплавляючись по ній на човнах, так званих катамаранах. Дехто з учасників сплаву взагалі вперше плавав на човні. В нас була група з 24 людей, половину з яких складала наша команда «SKY». Протягом 5 днів ми вчилися працювати справді як команда, самостійно скріпляли катамарани, прикріпляли речі на них, вчилися синхронно гребти веслами, проходили пороги річки, щодня розкладали та складали палатки, вчилися допомагати один одному у всьому й бути слухняними у всьому. І що дуже важливо, ми дізнавалися чи можливо мати справжні істинні стосунки з Богом. Щодня ми вивчали біблійний курс «Істинні стосунки з Богом». Ми побачили, що людина не може мати справжніх стосунків з Богом по причині гріха та що цей гріх призводить до смерті і фізичної, і духовної. І це стосується кожної людини. Але є єдиний вихід – це Ісус Христос, Який помер за наші гріхи і воскрес для нашого виправдання. Як всі згрішили в Адамі, так і всі можуть бути виправдані в Ісусі Христі. Було приємно дивитися, як хлопці й дівчата задумувалися над своїм життям і стосунками з Богом. Дехто відверто казав, що вірить, що Ісус Христос помер за його гріхи, але не хоче довірити своє життя Йому, бо боїться втратити те, що має зараз. Сам сплав і всі події в ньому також були гарним індикатором наших стосунків з Богом, адже ці стосунки видно в стосунках з людьми. В таких екстремальних умовах якраз добре й видно про кого я турбуюся в першу чергу і що для мене найдорожче. Це був класний час для того, щоб застосовувати ті істини, які ми чули щодня на біблійних уроках.

16 липня ми зробили зустріч після сплаву, де провели час разом, пили чай з печивом, спілкувалися, дивилися фото та відео подій тижневої давнини й знову на трішки занурилися в події сплаву. Також ми завершили курс «Істинні стосунки з Богом», де дізналися, що Ісус Христос воскрес і якщо ми віримо в Нього, ми також воскреснемо з Ним.

А вже з наступного понеділка, тобто з 18 по 23 липня відбувався молодіжний табір нашої церкви «Община Доброго Пастиря». І ми використали цю нагоду, аби також показати людям, що таке флорбол і пограти в цей цікавий вид спорту. Було класно спостерігати за тим як грають у флорбол хлопці й дівчата, які вперше тримають ключку в руках, а деякі вже й не вперше. Ми зробили міні-турнір, який приніс масу задоволення та приємних емоцій для всіх його учасників.

Загалом, влітку багато учасників команди знаходяться в роз’їздах. І ми вдячні Богу, що Він дає можливість їх зібрати на деякі події, де ми можемо бути разом, проводити час та вивчати Боже Слово. Моліться, будь-ласка, за всіх них, щоб Бог працював в їхніх серцях і вони приймали рішення слідувати за Ним.

Віталій Бакунець

Фото

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12