Травень 2016 у ХФлК «SKY»

Так склалося, що травень виявився для нашої команди змагальним. Ми приймали участь у двох турнірах, але про все по порядку.

8-9 травня наша команда приймала участь в, так званому, Hope Cup, який відбувався в Рівному. На цьому турнірі ми приймали участь у двох категоріях: чоловіки та мікс (діти+дівчата). Великих успіхів наші команди не досягли на цьому турнірі в ігровому плані, але це був дуже гарний досвід для нас і класний час, коли ми могли аналізувати наші помилки та говорити відверто про стосунки в команді та про те, для Кого ми граємо. І що повинні являти своєю грою, поведінкою Христа для інших, незалежно від результату.

01 02 03

І результат не примусив себе довго чекати. 14 травня наша команда поїхала вже на інший турнір в місто Луцьк, де відбувався плей-офф християнської підліткової флорбольної ліги EDGE. І там сталася історична подія для нашої команди, ми вперше в своїй історії виграли кубок! Це не був кубок за перше місце. Ми змагалися не в фіналі, а за 5-8 місця, і за перемогу в цьому змаганні команда отримувала кубок. Дуже приємно, що цією командою став ХФлК «SKY». Також приємно за хлопців і дівчат, що вони побачили плоди своєї праці, що зробили правильні висновки з програних ігор і були залежні від Бога. Це було яскраво видно в цих іграх, особливо в першій, коли ми зіграли внічию і доля переможця визначалася у післяматчевих булітах, під час яких уся наша команда молилася за кожен удар. І Бог подарував нам перемогу і в цьому матчі, і загалом у цьому змаганні за 5 місце, нагородою за що став наш перший кубок. Ми дуже багато говорили до цих змагань про дві речі: викладання на повну та залежність від Бога. Дуже радує, що хлопці й дівчата побачили, що потрібно працювати та бути залежними від Бога і тоді Він дасть успіх. Слава Йому за цей кубок!

04 05 06 07 08 09

В команді ми багато говоримо про молитву, її важливість, про особисті стосунки з Богом. Тому зі старшою командою ми почали новий біблійний курс під назвою «Господи, навчи мене молитися». Ми розглядаємо, що таке молитва, яке місце вона займає в нашому житті, якою вона повинна бути, що про це каже Сам Бог. Ми розглядаємо молитву «Отче Наш», те, чому Ісус дав в приклад саме цю молитву і що Він хотів цим сказати, та порівнюємо з тим, як молимося ми. Зараз в старшій команді ми почали практикувати на початку тренування після біблійного уроку молитву маленькими групами по 2-3 чоловіки. Щоб ми могли поділитися один з одним своїми переживаннями, перемогами та вчитися молитися один за одного й за те, що ми дізнаємося з Божого Слова.

10

В команді ми переживаємо різні ситуації. І в цьому місяці один з гравців старшої команди потрапив у лікарню з гастритом. Це була гарна нагода зібратися, навідати та підтримати його. Хочеться, щоб ті істини, які хлопці вивчають на біблійних уроках, вони застосовували в житті, молилися один за одного і турбувалися на практиці. І це була гарна можливість для цього.

11

Оскільки стало тепліше на вулиці, ми вирішили це використати й поїхати на природу разом з молодшою і старшою командою, щоб налагодити стосунки, поспілкуватися і просто відпочити разом. Це був дуже класний час, ми смажили шпікачки, грали в різні ігри, купалися і пройшли біблійний урок по темі, яку ми вивчаємо на нашому молодіжному клубі, куди ходить і частина команди. А саме «Сексуальність в світлі Біблії». Ця тема зараз дуже актуальна для молоді, і вони повинні знати, що Бог говорить про це. Вони дізналися, що Бог створив інтимні стосунки, що це нормально і благословенно, але тільки тоді, коли вони в шлюбі між чоловіком і дружиною. А все інше Бог називає гріхом і карає за це. (фото 12-14)

12 13 14

Велика подяка Богу за ще один місяць в житті нашої команди і все те, що Він зробив за цей місяць. Моліться за наші серця та серця дітей. Дуже хочеться, щоб і ми, і вони змінювалися. Нехай в цьому прославиться Бог!

Віталій Бакунець