Краса врятує світ?

4-5 березня на базі в Заліссі відбулася жіноча зустріч на тему «Краса врятує світ?» Ми розмірковували про те, яка ж краса цінується Богом, чого Він бажає від кожної жінки і що ми можемо Йому подарувати як подяку за те, що Він нас створив. Який страшний гріх, до чого він приводить людину.

На прикладі Єви та Лії ми говорили про те, які небезпеки та благословіння можуть бути у жінок, і що справжня краса жінки ‒ в Ісусі Христі. Це те, до чого нам треба прагнути ‒ до відносин з Ним.

Більше 108 жінок відвідали цей ретріт, половина з них були невіруючі, а також багато було з «Общини Доброго Пастиря» та дружніх церков міста Рівного, Здолбунова і Києва, група бібліотекарів шкіл міста Рівне, мами діток з особливими потребами.

Жінки мали також можливість приділити час собі, були майстер-класи з макіяжу, бодіфлексу, масажу та спортивно-танцювальна програма. Дуже захоплено жінки займалися рукоділлям ‒ створили дивовижно красиві речі в техніці «декупаж».

Хочемо подякувати всім, хто брав участь і допомагав нам. Нашим братам, чоловікам, які благословили нас на цей відпочинок. Надіємося на продовження зустрічей, і що Господь продовжить роботу в серцях жінок, які почули звістку про Христа.

Слава Богу за цей чудовий час. Краса Ісуса через благодать врятує світ!

Вікторія Ригуліч

Фото