Один із епілогів Фестивалю

Дуже радію, що могла відвідати Фестиваль надії. На такому заході я була вперше, тому на мене справив захоплююче враження масштаб дійства. Величезна кількість людей, серед яких ті, які ще не пізнали Бога, прекрасні виступи християнських музикантів, проповідь Євангелія, молитва про мир у країні і, окрім цього всього, прекрасна організація з безкоштовним прямим міжобласним транспортом і приміським сполученням. Усе це, і не тільки, ні що інше, як милість Божа до українського народу. Попри війну, внутрішню кризу, Господь щедрий до нашого народу і Йому за це слава. Була в захопленні від того, наскільки Церква Божа була віддана Господу у ділі спасіння душ людських. Це проявилося у завчасній підготовці, навчанні душеопікунів, постійній молитві і пошуку тих, хто зможе відвідати фестиваль.

Євангеліє онкохворим (продовження)

Марія Кохнович пройшла 4 курс хіміотерапії та чекає обстеження, яке відбудеться в середу 18.03.15. Тоді буде видно – продовжувати хіміотерапію чи переходити на опромінення.

Євангеліє онкохворим

Марія Коханевич проходить лікування лімфогранулематозу (захворювання лімфатичної системи). Але у неї є мрія: вона хоче стати місіонеркою. Не дивлячись на хворобу і чергову (третій протокол) хіміотерапію, її душа прагне вивчати Слово.

Євангеліє онкохворим

Років 7 тому невеличка команда з "Общини Доброго Пастиря" почала відвідувати дитячу онкогематологію з метою благовістя і хворим, і здоровим. На Різдво ми приходили туди з подарунками, зі святковим настроєм і піснями під акомпонимент гітари і перкусій. Було, що й гостювали у хворих вдома, щоб привітати з днем народження і знову розповісти про Спасителя. Минав час і виникали різні причини, чому відвідини лікарні припинялися. А, наразі, невеличка група людей відновила подібні виходи, що розповісти усім про головне, чи то в житті, чи то в смерті.

Подарунок Ісусу

16 грудня 2014 р. в Клеванській школі-інтернаті для дітей з вадами зору відбулося справжнє свято. Під керівництвом вчителя християнської етики, співробітниці відділу освіти МГО «Надія – людям», члена церкви «Община Доброго Пастиря» м. Рівне Руслани Анатоліївни Ковальчук і вихователя школи-інтернату Лесі Михайлівни Чернишиної учні 6-А класу підготували різдвяну виставу «Подарунок Ісусу» (за сценарієм Анжели Чудовець).

Про реальну «віртуальну» залежність у школах...

Чому стільки чвар і конфліктів у момент, коли батьки просять у вас про допомогу, а перед вами якраз найвідповідальніший момент гри? Чому доводиться «перевиховувати» клавіатуру, мишку чи екран за допомогою важкезних ударів по ним? О, а коли в сім’ї вас двоє і більше дітей, а компютер і гра лише на одного? Що тоді?