Молодіжний табір Christmas LOST

Ось і відбулася найочікуваніша подія цієї зими – табір «LOST». Це був особливо благословенний час для молоді.

Господь зібрав потрібних людей і ми всього за декілька днів стали справжньою «табірною» сім'єю. Кожна хвилина в LOST була наповнена святковою атмосферою Різдва. Ми багато говорили і в групах, і особисто про справжню суть цієї події. І я радію, що більшість з нас могли дати собі чесну відповідь на питання «Чи прийшло Різдво в моє серце, чи там ще досі холодна зима?»

Попри те, що багато хто не перший раз в таборах і не перший рік в церкві, ті теми, які порушувалися на уроках та на загальних зібраннях, хвилювали до глибини душі. Бог по-особливому працював з серцем кожного. Це був час, коли ми могли відпочити, час дружби, веселощів та роздумів. Бог також потурбувався й про погоду. Хоча синоптики не прогнозували снігу, прокинувшись зранку, ми побачили цей прекрасний різдвяний подарунок.

Святкування самого Різдва теж було особливим. Чарівний вечір в колі нашої «LOSTівської сім'ї», пишно накритий стіл, різдвяні пісні, проповідь та обмін подарунками. Було ще багато всього: якщо почати розповідати, то й доби не вистачить. Тому скажу коротко, що я невимовно вдячна Богу за такий благословенний час з цією неймовірною молоддю.

Як сказав один з учасників табору: «Якби LOST був людиною, то ми без сумнівів стали б найкращими друзями!»


Мирослава Нікітіна

Відгуки учасників:

Табір був крутий, було класно, що людей було небагато й була реально дружня атмосфера. Уроки й вечірні проповіді взагалі «пушка».
Хочу поїхати ще...

Лесик

Шикарний табір:
1. Сімейна атмосфера;
2. Недорого;
3. Цікавий побут

Ілля 

Хочу трошки написати про свої враження від Christmas Lost camp...
Була неймовірна атмосфера, нові знайомства, класні ігри, а найголовніше – духовна програма.
І це по-особливому важливо, що ви вкладаєтесь не тільки, щоб нам було весело, тепло, комфортно, а й у вічне – нашу душу.
Думаю, що кожному, хто поїхав в цей табір, буде над чим роздумувати. За цей короткий час ми стали великою дружною сім'єю.
Дякую всім тим, хто організував цей табір, робив його кращим. І всім людям, які були поряд.

Юліана

Мені дуже сподобався табір: багато емоцій і різних занять. Спочатку мені було некомфортно в компанії, але потім я зі всіма познайомилася і мені було цікаво почути про ваше життя. Особливо мені було цікаво на уроці разом з Іллею Вакулко.

Аня

Чесно, я навіть не знаю, що написати першим... Вражень дуже багато, починаючи від ігор і закінчуючи проповідями. В цьому таборі у вас є свій підхід на рахунок проповідей і взагалі, коли ви щось розказуєте про Христа. Ви це розказуєте не з якимось нав'язуванням. Навіть, якщо я щось не зрозумію, ви мені поясните. Кожного разу я в таборі дізнаюсь щось нове. Я стараюсь пізнати Бога і хочу визнати Його своїм Спасителем. В цьому таборі в мене не було часу, щоб сидіти в телефоні, завжди ми щось робили: сміялись, грались, співали, спілкувались…. Я була вражена цією любов'ю, як ви всіх приймаєте в свою LostFamily. У скількох би таборах я не була, мені ніхто не замінить цю любов, цю атмосферу, цих людей. Я дуже рада, що побувала у цьому таборі. Люблю вас всіх!

Є ще багато вражень, але можна сказати, але в загальному у вас була така класна риса, ніби ми були у таборі, який насичений різною веселою програмою, але я ніколи не забувала, що це християнський табір.

Ніка