Літній дитячий табір «Таємниця …»

Цього літа нам вдалося знову провести християнський дитячій табір, який відбувся під назвою «Таємниця Дивовижної Книги».

Ми мали чудовий час разом з дітьми, коли могли вчитись та розважатись на базі Залісся. Завдяки тому, що була невелика кількість учасників (25 дітей) команда могла не лише виконувати свої обов'язки, але й будувати дружні стосунки особисто з кожною дитиною. Уся програма табору тільки сприяла цьому. З самого ранку спорт-інструктори заряджали нас позитивом на зарядці, кухня готувала дуже смачну їжу, на ранковому зібранні діти так голосно співали, що за ними не було чути ні інструментів, ні вокаліста. Важко було не помітити захоплення учасників під час загальнотабірних ігор, де вони могли направити усю свою енергію в правильне русло. У день від'їзду було зрозуміло, що ці старання не були марними, діти отримали нові знайомства, вони подружились з наставниками, а головне – почули істини, які ми хотіли до них донести.

Господь – чудовий Бог, і хочеться висловити Йому подяку за те, що Він дає нам можливість бачити Його велич. Цей табір дав зрозуміти усім, що Бог – Особистість, з якою ми маємо стосунки. Він відповідав на молитви і давав усім сил, як фізичних, так і моральних. Він відкривав серця дітей і навіть дозволив нам побачити не тільки процес сіяння, але й перші паростки. Кожен день ми розуміли свою недосконалість та недосвідченість, але це все більше і більше відкривало нам милість Божу, що Він використовує нас як інструмент і дає нам таку честь – розповідати дітям про Бога.

Анастасія Шевчук