Журналістський круїз … із Йоною

Щира подяка Богу і всім, хто молився та брав участь у проведенні другого дитячого майданчика на території нашої церкви!

Перший день видався яскравим, гамірним, сонячним і пізнавальним. Вісімдесят шість дітей і підлітків опинилися у вирі подій нашого табору. Двадцять молодих людей служили дітям, гралися й дружили з ними. Слава Богу за літо і дружбу!

Тема майданчику «Не той шлях, Йоно!» Чого тільки в нас не було: і журналістське розслідування, і спортивні ігри, і зустріч з героями біблійного сюжету про пророка Йону, і інтерв'ю з царем Ніневії, і навіть ... показ мод ніневійських красунь. А в перервах між рухливими конкурсами діти захоплено вивчали Боже Слово і жували свіжі булочки ...

Розглядаючи історію Йони, діти розмірковували над тим, чому ми потрапляємо в життєві бурі? А також вчилися правильно ставити запитання і спілкувалися зі справжнім головним редактором журналу!

Особлива подяка команді. Молоді хлопці й дівчата старалися на повну і допомагали один одному. Кожен з днів табору був бурхливим та незвичайним. Обдаровані діти, що вміють думати і мислити, в поєднанні з креативними наставниками - це супер команда. Особливо цікавою була прес-конференція з моряками, що потрапили в бурю разом з Йоною. Слава Богу за кожного, хто служить і допомагає!

Окрім біблійних уроків, були заняття спортом та англійською мовою. Активності на будь-який смак і вік. Діти цікаво провели час. Але головне – вони дізнавалися істини Слова Божого.

Останній день табору був чудовим: втомлена, але міцна команда, жваві та допитливі діти. Слово Боже робить чудеса. Дякуємо кожному, хто був словом і ділом поруч! Бог добрий!

 

Наталія Платова

Всі фото тут: https://mega.nz/#F!TWJiDaZR!PfSo42q2c-843Bcy1DIcrg