Найвеличніша дитяча подорож

«Найвеличніша подорож» – це назва першого літнього дитячого майданчика, який проходив з 17 по 21 червня на базі церкви «Община Доброго Пастиря». Всього таких майданчиків заплановано три – по одному на кожен місяць шкільних канікул. Запрошені були діти, які проживають поряд з церквою. Метою організаторів було потоваришувати з ними і розказати Євангеліє.

Сім днів пройшли швидко і благословенно. Наша подорож відбувалася на уявному літаку, який потрапив у авіакатастрофу. І відновити наш літаючий апарат зміг лише Найкрутіший Авіаінструктор. Ця ілюстрація допомогла нам передати Євангеліє про Творця, який все створив, про людей, котрі грішні і не можуть самі себе змінити. Будь-яка наша спроба призводить лише до розділення з Богом. Лише в Ісусі Христі (Авіаінструкторі) ми маємо прощення, прийняття, усиновлення та надію на Небеса.

Щодня відбувалися "біблійні подорожі", творчі гуртки, веселі ігри на свіжому повітрі. В останній день, в суботу, ми попросили діток прийти разом з батьками. На завершення у нас був і квест по всіх пройдених темах, і вручення нагород, і бенкет. Діти отримали неймовірні враження! Найголовніше, що вони хочуть приходити ще і ще. Усі учасники табору здружились між собою.

Дякуємо усім, хто долучився до цього служіння молитвою, безпосередньою участю в програмі, приготуванням смачної випічки тощо.

Ми бачили плід нашої праці. Дітки, які на першому уроці казали, що вперше чують історію про створення світу, на останньому уроці чітко розповідали Євангеліє і просили Бога, щоб Він став їхнім Другом.

Дякуємо усім! Чудові труди на Божій ниві!

Ніна Томилко