23 якості, які описують, що таке любов

Любов… Що це? Швидкий пошук в Google дасть вам декілька мільярдів відповідей. Мільярдів з великої букви М. Однак, якби ви прочитали лише декілька визначень любові з Інтернету, ви у кінцевому підсумку почали б плутати, що є любов.

День Святого Валентина не за горами, і я подумав, що було б доцільно запропонувати вам розглянути, що таке любов ще раз. Замість того, щоб просто «погуглити» відповідь, ми будемо перебувати кілька днів у джерелі Істини, навчаючись у джерела Любові.

Нижче наведені 23 якості, які пояснюють, що таке любов. Цей список був узятий з моєї останньої книги біблійних роздумів, «Запрошення до любові».

Ви були запрошені у вічність Богом Любові, і Він закликає вас ‒ прямо тут, прямо зараз ‒ любити інших так само. Це запрошення не схоже на всі інші.

 1. Любов це... бути готовим до ускладнень вашого життя потребами і проблемами інших, без прояву нетерпіння чи гніву.
 2. Любов це... самовіддано боротися зі спокусою бути критичним та судити інших, окрім того, це має заохочувати і підбадьорювати.
 3. Любов це... виконувати щоденне зобов’язання протистояти непотрібним конфліктам, які виникають через дорікання і відповіді на образи.
 4. Любов це... бути відкритим з любов'ю, чесністю і смиренням під час непорозуміння.
 5. Любов це... бути більш прихильним до єдності та порозуміння, ніж до перемоги, звинувачень, або до того, щоб довести свою правоту.
 6. Любов це... виконувати щоденне зобов’язання визнавати свій гріх, слабкість та нездатність протистояти спокусі виправдатись чи перекласти свою провину на когось.
 7. Любов це... маючи непорозуміння з ближніми, бути готовим досліджувати своє серце, а не починати себе захищати або шукати проблему в інших.
 8. Любов це... виконувати щоденне зобов’язання рости в любові так, що любов, яку Ви пропонуєте іншим, є більш самовідданою, зрілою та терплячою.
 9. Любов це... небажання робити те, що неправильно, коли ви були ображені, а це бажання шукати конкретні способи, як перемагати зло добром.
 10. Любов це... бути хорошим служителем для ближнього, шукаючи його фізичні, емоційні і духовні потреби, щоб в якійсь мірі зняти його тягар й підтримувати, коли він чи вона несуть його, підбадьоруючи їх на цьому шляху.
 11. Любов це... бути готовим інвестувати свій час для обговорення, вивчення і розуміння проблем відносин, з якими ви стикаєтеся, залишаючись на виконанні цього завдання до тих пір, поки проблема не буде усунена або ви не домовитесь про стратегію вирішення.
 12. Любов це... бути готовим завжди просити вибачення і завжди дарувати прощення, коли це необхідно.
 13. Любов це... визнавати високу цінність довіри у відносинах, будучи вірними своїм обіцянкам і своєму слову.
 14. Любов це... розмовляти лагідно і ніжно, навіть у моменти незгоди, відмовляючись атакувати характер іншої людини або сумніватися в її розумових здібностях.
 15. Любов це... небажання підлещуватись, брехати, маніпулювати, або обдурити зрештою для того, щоб «поглинути» іншу людини, щоб вона дала вам те, що хочете, або робила так, як ви хочете.
 16. Любов це... небажання просити іншу людину бути джерелом вашої особистості, намірів і цілей, або внутрішнього відчуття благополуччя. Навпаки, ви хочете бути джерелом для них.
 17. Любов це... готовність мати менше вільного часу, менше спати, мати зайнятий графік для того, щоб бути вірним тому, до чого Бог нас призиває як чоловіка чи дружину, батька чи матір, сусіда і т. д.
 18. Любов це... обов’язок сказати «ні» корисливим інстинктам і робити все, що знаходиться у колі вашого впливу, щоб сприяти справжній єдності, функціональному розумінню та дієвій любові у ваших стосунках.
 19. Любов це... залишатись вірними обов’язку відноситись до інших із розумінням, повагою і милістю, навіть у моменти, коли інша людина, здається, не заслуговує цього або не бажає відповідати взаємністю.
 20. Любов це... готовність регулярно і дорого жертвувати заради відносин, не чекаючи нічого взамін та відмовляючись за допомогою жертви зробити іншу людину своїм боржником.
 21. Любов це... небажання прийняти будь-яке особисте рішення або зробити вибір, який може завдати шкоди відносинам чи просто іншій людині, або послабити узи довіри між вами.
 22. Любов це... відмова бути постійно сфокусованим лише на собі або бути надмірно вимогливим. Замість цього потрібно шукати конкретні способи для служіння, підтримки та заохочення, навіть тоді, коли ви зайняті або втомилися.
 23. Любов це... щодня визнавати собі, ближнім і Богові, що ви не в змозі керуватись хресною любов’ю без Божого захисту, підтримки, прощення, спасіння і благодаті.

За матеріалами служіння Пола Тріппа
http://www.paultripp.com/articles/posts/23-things-that-love-is-reprise

 

Пол Девід Тріпп

є пастор, автор, та спікер міжнародних конференцій. Він є президентом служіння "Пол Тріпп Міністрі" через яке він намагається під'єднати преображуючу силу Ісуса Христа до повсякденного життя. Це бачення привело Пола до того, щоб написати 15 книг про християнське життя. Він подорожує по всьому світі, проповідуючи і навчаючи. Головна мотивація Пола в тому, щоб допомогти людям зрозуміти, як Євангеліє Ісуса Христа говорить про практичну надію в усіх речах, з якими стикаються люди в цьому зруйнованому світі.

Сайт: http://www.paultripp.com l Facebook: https://www.facebook.com/pdtripp