Не пропускайте тренування

Якщо ви людина, біда постукає в ваші двері.


В якийсь момент і якимось чином, страждання увійдуть в наші двері, як непроханий гість. В ці моменти ми повинні зробити вибір: ми можемо сумніватися в Божому характері і ставати слабшими в вірі, або ми можемо прийняти це як можливість, яку Бог дає нам, щоб розвивати наші духовні м’язи.

Я хочу бути чесним з вами сьогодні – для мене природно слабшати під тиском труднощів. Коли життя стає важким, тоді стає легко залишити мої духовні тренування і потрапити в ці 4 типи пасток, які послаблюють м’язи:


1. Піддатися сумнівам. Ми ніколи не плануємо в списку наших побажань для хорошого життя того, що нам потрібно пройти якісь труднощі, тому ми не піддаємося обставинам, щоб прийняти їх, як дар благодаті. Це не є проявом любові по нашому, щоб Бог дозволив нам страждати, тому ми починаємо сумніватися в його мудрості, доброті та любові.


2. Піддатися гніву. Чомусь так здається, що погані хлопці завжди перемагають? Спочатку, нам здається, що наш гнів є праведним і справедливим, але коли ми дослідимо корінь цього гніву, то, виявляється, що ми часто сердимося на Бога за Його суверенний вибір.


3. Піддатися зневірі. Під час труднощів, ми дуже часто фантазуємо про те, що могло б бути, або те, що ми повинні були зробити по-іншому. Ці гнітючі роздуми заповнюють наші серця почуттям жалю і страхом й ми втрачаємо надію.


4. Піддатися заздрості. Коли ми страждаємо, є завжди спокуса дивитися через паркан і прагнути жити так, як хтось інший живе, хто, здається, не страждає так як ми. Заздрість це почуття, що ми забуті та залишені Богом, в поєднанні з сильним бажанням мати те, чим володіє ваш сусід (що має ваш сусід).


Коли ми піддаємося сумніву, гніву, зневірі та заздрощам ‒ це веде до духовної бездіяльності. Зверніть увагу на послідовність: коли ми віримо в те, що Бог не такий добрий і мудрий, яким ми Його вважали колись, і якщо Він утримує щось добре від своїх дітей, і якщо Він має улюбленців, тоді чому ми повинні продовжувати коритися Йому? Напевно, звички нашої віри не допомагають нам більше, ми так роздумуємо. Напевно, ми втрачали час даремно.


Біблійна реальність така, що страждання можуть бути вираженням Божої доброти. Він прагне використовувати кожний інструмент, який Він має в Своєму розпорядженні, включаючи біль і неприємні обставини, щоб врятувати нас від гріха та зробити нас подібними Його Сину.

В такі моменти зробіть вибір йти в Божий тренажерний зал! Ось 7 вправ, які зміцнять ваше серце і духовні м’язи:


  • 1. Регулярно вивчайте Біблію
  • 2. Постійно спілкуйтеся з благочестивими людьми
  • 3. Шукайте кожен день Божої слави в творінні
  • 4. Слухайте проповіді та вчення Слова Божого
  • 5. Проводьте тихий час, роздумуючи про Божу доброту
  • 6. Читайте фундаментальні християнські книги
  • 7. Проводьте достатньо часу в молитві

Сумнів, гнів, зневіра та заздрість будуть природним для нас під час неприємностей, але Бог дав нам благодать, щоб наша реакція в цих обставинах була більш здоровою і правильною!
Божих благословінь!Пол Тріпп


ПИТАННЯ ДЛЯ РОЗДУМІВ:

1. Яким чином проблеми увійшли скрізь ваші двері в минулому році?

2. В яку з цих пасток ви потрапили під час страждань? Подумайте конкретно.

3. На які з духовних вправ вам потрібно витрачати більше часу? Як ви будете це робити?

Ресурс: http://www.paultripp.com/wednesdays-word/posts/dont-skip-the-gym