Подяку складайте за все!

Чи помітили ви, як важко зустріти щасливих і задоволених людей? Скрізь, на кожному місці тільки і чути самі лиш нарікання та невдоволення. Невже життя таке нестерпне, невже ми позбавлені всього? Ні! Зовсім ні! Добрий-бо Бог і навіки Його милосердя. Той, хто розуміє милість Його, хто в усьому бачить Його небесні благословіння, стає по-справжньому щасливим і радісним, він починає дякувати Богові за все. Коли ми живемо із вдячністю у серці, то вже ніяке нарікання чи то невдоволення не можуть в нього ввійти.

Свято Подяки – це особливий день для церкви, коли вона може принести хвалу Господу за всі Його благодіяння та дари. Символічним стало щороку до Дня Подяки приносити плоди зі свого врожаю. Таким чином діти Божі схиляються перед Господом, як перед Творцем, приносять свою вдячність і виражають залежність від Нього. Зібрані продукти вподальшому слугують підтримкою для знедолених та бідних і це є повелінням Божим піклуватися про приходька, сироту та вдову. Подяка Господу виражається не лише у цьому, але й у молитві, у піснях і у слуханні проповіді Слова Божого.

Цей день являється особливим ще і потій причині, що це саме той час, коли Господь направляє нас досліджувати наші серця, наскільки вдячними вони являються.

Господь повеліває нам за все дякувати, і ми всією церквою вдячні Йому за прекрасне свято, за збір плодів, за істину, за дорогих наших гостей із Білої Церкви, за щедрий обід і за спільну трапезу, за хорошу організацію дійства. А найбільше, за що хочеться дякувати, так це за Ісуса Христа, нашого Господа і Спасителя, адже це Він Своєю смертю на хресті відкрив нам двері до небесної благодаті.

«В Христі ми спаслися від нашого гріха, стали довіреними Богу й усиновлені Ним. Чи можемо ми бажати чогось більшого і мати в чомусь потребу більшу понад цю?» Пол Вошер.

Ольга Сірооченко

Відео

Фото