Інформаційний відділ

Тетяна Українець
‒ редактор матеріалів.

Тетяна Українець ‒ редактор матеріалів.


Член церкви «Община Доброго Пастиря» з 2008 року.


Закінчила Рівненський державний технічний університет за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища» за спеціальністю «охорона навколишнього середовища і раціональне використання природних ресурсів». Працюю в НУВГП.


Беру участь в інформаційній роботі з 2014 року.


«Дуже цікаво займатися редагуванням матеріалів. Коли я працюю з різними матеріалами, Господь працює з моїм серцем. Вдячна Богу, що можу долучитись до такої роботи та будувати дружні стосунки з командою».

Анатолій Китайкін
‒ спеціаліст з пошуку матеріалів...

Анатолій Китайкін ‒ спеціаліст з пошуку матеріалів та просуванню християнських сайтів.


Член церкви «Община Доброго Пастиря» з 2014 року.


Закінчив Харківський військовий університет за спеціальністю інженер з експлуатації радіоелектронних засобів. Працівник МГО «Надія – людям».


Беру участь в інформаційній роботі з 2014 року.


«Це є радість та привілей для мене працювати з братами й сестрами в одній команді, роблячи спільну справу, яка служить для збудування душ та зростання у вірі в Ісуса Христа. Дуже подобається видобувати з глибин Слова Божого скарби Божої мудрості та ділитися з іншими. В наш час є необмежена кількість різної інформації, навіть духовної, та в пошуках цікавого, ми часто втрачаємо багато дорогоцінного часу. Вдячний Богу за те, що Він може використовувати мене у цій співпраці, щоб діставати важливий та хороший матеріал для інших».

x
Музичук Ірина Віталіївна
‒ редактор аудіопроповідей.

Музичук Ірина Віталіївна ‒ редактор аудіопроповідей.


Член церкви «Община Доброго Пастиря» з 1996 року.


Навчалася на музикознавському факультеті Санкт-Петербургської (на той час – Ленінградської) консерваторії. Викладач Рівненського музичного училища.


Беру участь у редагуванні проповідей з 2007 року. Так, плавно стала учасником інформаційного служіння.


«Вважаю за честь бути залученою до цієї справи, тому що проповідь Божого Слова – це найважливіше завдання Церкви. Проповіді в аудіоформаті дають додаткові можливості для того, щоб насичувати свій розум Словом Божим, спрямовувати свої думки до Бога у повсякденності, адже їх можна прослуховувати у дорозі, або займаючись домашніми справами».