Навіщо потрібна місіонерська конференція?

Сьогодні місіонерська конференція підійшла до кінця. Ми пропонуємо вашій увазі кілька відгуків пасторів і місіонерів, які на ній побували:

Як зацікавити дітей місіонерським служінням?

Під час конференції відразу кілька пасторів зазначили, що місіонерський рух у нашій країні помітно постарів. Актуальним стало питання, як виховати місіонерський дух у молодшого покоління.

Як провести застілля з користю для небесного Царства?

У п'ятницю ввечері в програмі місіонерської конференції вже традиційним став банкет.

Благовістя чи місіонерство, що вибрати?

Вранці сестри-гості конференції і жінки з місцевих церков зібралися для спілкування про те, чого Бог очікує від них у виконанні Його Великого доручення. 

Увечері відбувався круглий стіл для пасторів і місіонерів на тему «Місіонерство і благовістя – схожість і відмінності».

Наш досвід проведення щорічної місіонерської конференції

У дні місіонерської конференції організатори роблять усе можливе, щоб люди в церкві могли особисто познайомитися з місіонерами.

Якої проповіді потребують релігійні люди?

В рамках ХХІІІ Місіонерської конференції церкви «Община Доброго Пастиря» у вівторок одночасно проводилися два семінари про служіння благовістя.

А ваша церква вже бере участь у місіонерському служінні?

В Україні в м. Рівному розпочалася ХХІІІ місіонерська конференція на тему «...Щоб проповідь виконалась через мене, та щоб усі погани почули її» (2 Тим. 4:17). З 21 по 28 січня 2018 року в Біблійній місіонерській церкві «Община Доброго Пастиря» щодня збиратимуться християни, яким небайдуже виконання Великого Доручення нашого Господа Ісуса Христа.

Одвічна незмінність «Великого Доручення»

Говорячи про Велике Доручення, ми найчастіше звертаємо увагу на Мат. 28:18-20 і Дії. 1:8. Ми беремо ці тексти як прапор благовістя і широким кроком рухаємося вперед завойовувати душі для Христа. На жаль, майже так само часто ми забуваємо про витоки цього, насправді, величного і славного Божого діла.

«Все» починалося набагато раніше, «коли ще Бог не створив ні землі, ні полів, ні початкових пилинок всесвіту». Бог Своєю мудрістю виткав чудовий план. Він бере початок всього лише з пари слів: «Хай буде світло». Йому слідував Божий Син. Коли Він висів на хресті, вимовив: «Здійснилося» – здійснилося те, що задумав Бог-Отець. І нарешті, перед Богом постануть всі народи, племена та язики, з яких і складається вселенська Церква.

Чому варто прослухати семінар «Жива Історія»?

В рамках ХХІІІ Місіонерської конференції церкви «Община Доброго Пастиря» в понеділок 22 січня протягом усього дня проходив чудовий семінар «Жива Історія».

ХХIIІ Миссионерская конференция

Дорогие братья и сестры!

Приглашаем вас стать участниками ХХIIІ Миссионерской конференции

«дабы через меня утвердилось благовестие и услышали все язычники»
2 Тим. 4:17,

которая будет проходить 21 – 28 января 2018 года

в Библейской Миссионерской Церкви «Община Доброго Пастыря»

г. Ровно, ул. Соломии Крушельницкой, 71.

Історія місіонерських конференцій

Ідея Місіонерської конференції

На початку 90-х років була мрія. Мрія, щоб церкви називалися місіонерськими не лише через те, що їх заснуванню сприяли місіонери, але й по суті ‒ щоб самі готували, підтримували і відправляли місіонерів.

Та відкритими залишалися питання: Як? Як це робити? Як навчитися молитися за місіонерів? Як приймати їх? Як підримувати фінансово? І ще багато таких «як».

В той же період деякі відповіді були отримані від партнерів з м. Мемфіс (США) та паралельно від пострадянських організацій, наприклад, ЄХМС (Євангельський Християнський Місіонерський Союз). Так як останні були частиною місіонерського АЛЬЯНСУ (місіонерська організація зі столітньою історією), то обов’язково мусили проводити місіонерські конференції, і тому мали необхідний нам досвід.

Окрім того, Вільям ван дер Кольф, який прибув в Україну з ПАР на місіонерське служіння, також вже був знайомий з поняттям місіонерської конференції, які ще з шестидесятих років організовували деякі церкви на його Батьківщині поділився з нами потрібними знаннями. Саме після однієї з таких конференцій він прийняв рішення стати місіонером.