Історія молодіжного служіння

Сезон №1 (2014-2015)

У 2014 році молодіжне служіння набуло дещо іншого, відмінного від попередніх, формату. Лідери декількох молодіжних груп об’єдналися, щоб згуртувати церковну молодь і разом впливати на світ навколо себе. Ключовий організатор заходів – Віталій Бакунець.

Молодіжні зустрічі проводяться регулярно, починаючи з 5 жовтня 2014 року, приблизно раз в три тижні по суботах (найчастіше) о 18:00. Кожна молодіжка має тему, яку різними засобами під час зустрічі намагаємося відкрити і пояснити. Відео сюжети, соціальні опитування, пісні прославлення, сольні виступи, сценічні постановки і, власне, проповідь служать наміченим цілям.

Найперша зустріч була присвячена молитві за Україну, в контексті тих подій, які мали початок на Майдані і продовження на Сході країни. Проповідував тренер ХФК «Надія» Олександр Гончар.

Серія із декількох наступних зустрічей проходила під загальною рубрикою «Воно того варте?»

На початку наш гість і друг Віталій Рожко, пастор із церкви «Слово Благодаті» м. Ванкувер (США), розповів про те, як приймаються будь-які рішення.

Далі брат Віталій Бакунець проповідував Євангеліє Христа, вибір на користь якого є основоположним. Адже без нього усі наступні будуть хибними.

На третьому служінні під згаданою рубрикою, Тарас Приступа проповідував про виключне панування Христа Спасителя у житті справжніх християн.

Четверта зустріч пройшла в честь «Найважливішого дня народження», і у нас проповідував лідер молоді із церкви «Джерело життя» м. Здолбунів Андрій Бортнійчук.

В кінці січня відбулася ще одна, місіонерська молодіжка, і на ній Михайло Кучеренко пастор із церкви «Святої Трійці» м. Владивосток (Росія) доводив учасникам, що «місія» здійсненна.

Ближче до весни служитель «Общини Доброго Пастиря» Сергій Альонов відповідав на питання «Чи звалюється кохання зненацька?»

А вже 8 березня брат Стас Колпаков (раніше в. о. пастора церкви «Слово Істини» м. Маріуполь) розповів про справжню красу, для якої Бог створив сестер.

Напередодні Пасхи 5 квітня Артем Приступа відповідав на питання «Пасха чи Великдень?».

Останній молодіжний вікенд квітня пройшов на фоні річниці катастрофи на ЧАЕС. Олександр Гончар проповідував про загрозу гріха у житті людей і християн. Після проповіді молодь поділилася на групи для обговорення практичних питань у контексті піднятої теми.

23 травня нас відвідав ще один дорогий друг, брат, пастор і місіонер з Японії в м. Одеса – Масато Фунакоші. Він дуже емоційно і палко пояснював нам, як варто користуватися Богом даним дорогоцінним часом. Це особливо актуально для молоді та ще й напередодні літа.

Заключна молодіжка першого сезону відбулася наприкінці червня за столиками в «улюбленій кафешці». На ній брати Микола Нікітін і Артем Приступа говорили про впливову молодь, впливову у Божому Слові, впливову у церкві і суспільстві.

Варто відмітити, одним із благословінь цього сезону є нове молоде покоління служителів, які практикували ведення наших зустрічей, сценічні постановки і прославлення Бога через музику і спів.

Наразі, відео записи усіх молодіжок ви можете знайти на нашому сайті.

Сезон №2 (2015-2016)

Минуло літо, наступила пора жнив, навчання і інтенсивного церковного життя. 19 вересня 2015 року знову стартували наші молодіжки. І першу із запропонованих раніше молоддю тем, ми вибрали «Майже християнин». Пастор церкви «Слово Благодаті» м. Ванкувер (США) Веніамін Портанський провів практичне дослідження 2 розділу листа Апостола Павла до Римлян, щоб показати 5 ключових ознак «Майже християн» із цього тексту.

Артем Приступа