Навіщо потрібна місіонерська конференція?

Сьогодні місіонерська конференція підійшла до кінця. Ми пропонуємо вашій увазі кілька відгуків пасторів і місіонерів, які на ній побували:

Валентин і Любов Ніконенко, Дніпро

Ми в місіонерському служінні вже більше 25 років, і брати участь в місії нашого Господа для нас щастя і привілей. Ми вже вдруге на конференції і це величезне підбадьорення. Це місце зустрічей з нашими друзями, обговорюємо актуальні питання місії. Таке відчуття, що ми відриваємося від метушні і потрапляємо в гори, де тече гірська чиста річка, а в неї вливаються струмочки з інших гір. Ця річка з перекатами, водоспадами і з неї прямо зараз можна пити! Дякуємо за ці конференції. Слава Богу!

Юрій Воробйов, Москва
Тут на конференції можна дізнатися таку інформацію, яку більше ніде, ні в яких інших джерелах отримати неможливо. Спілкування з братами і сестрами слугує дуже потужним мотиватором, щоб людина відліпилася від церковної лави і виконувала доручення Господа благовістити всім народам. Через спілкування старше покоління може передати досвід молодшому.

Слабий Андрій, Новоросійськ
Такі конференції дуже потрібні, тому що вони дозволяють особисто побачитися з тими, хто несе служіння на місіонерських полях і отримати інформацію не з буклету, не з розсилки, а напряму, задати питання, уточнити для себе щось. Це важливо, коли ми шукаємо і хочемо почати місіонерський проект, але у нас не вистачає досвіду, знання. Місіонерська конференція – гарна можливість познайомитися з людьми, які вже багато років несуть місіонерське служіння і можуть порадити, направити, підказати або познайомити з людиною, яка на цьому розуміється. Ми не перший рік беремо участь в конференції і завжди отримуємо величезне благословіння від цього часу.

Сергій та Юлія Тимофєєви, Кам'янське
Хочемо від душі подякувати за запрошення, за гостинність, і за величезну мотивацію думати про місіонерство, передавати ці думки людям, на яких Бог дав нам можливість впливати. Ми вже в третій раз поспіль на конференції і кожен раз Бог відкривається нам по-новому. Ми все довше розмірковуємо про тему місії і Бог спонукає більше вкладати у Велике Доручення і засобів, і молитов, і роздумів. Ми ніби проповідуємо самі собі мету приходу Ісуса. У міру сил, у міру наших поки невеликих можливостей, Господь закликає нас брати участь зі східного регіону України. Ми прийняли для себе рішення молитися про місію в Італії, в Польщі, в Якутії і, звичайно ж, регулярно згадувати в молитвах місіонерів, з якими ми познайомилися тут, і свідоцтва яких ми чули.

Сергій Кириленко, Івано-Франківськ
У нас була можливість привезти з місіонерської конференції братів з Вірменії в Івано-Франківськ. І ось одне з моїх вражень: коли брат Д., який служить курдам-єзидам, молився про нас своєю мовою, я просто в цей момент зупинився і насолоджувався тим, що я слухав мову, якою ця людина поклоняється Ісусу Христу, і я просто розумів, що це те, заради чого існує Церква – щоб люди всіма мовами світу прославляли Ісуса Христа.

Ігор Плива, Київ
Для чого церкві потрібна місіонерська конференція? Справа в тому, що місіонер сам не може служити, він потребує підтримки: молитовної, людської, матеріальної. Але найголовніше, що місіонер один не несе місіонерського служіння. Вся церква в цілому за задумом Божим зобов'язана брати участь в місіонерському служінні. А місіонер – це лише емісар, лише посланник.

Олександр та Ірина Ілліни, Варшава
Це вже п'ята моя конференція тут в Рівному і цього разу Господь дав мені можливість приїхати з моєю сім’єю. Ці конференції – величезна Божа благодать, тому що вони дають знову відчути необхідність благовістити, необхідність молитися за благовісників, підтримувати це служіння і бути місіонерської церквою. Я дуже радий, що можу бути тут і вас, дорогі друзі, запрошую брати участь у цій справі!