Як зацікавити дітей місіонерським служінням?

Під час конференції відразу кілька пасторів зазначили, що місіонерський рух у нашій країні помітно постарів. Актуальним стало питання, як виховати місіонерський дух у молодшого покоління.

Цього року організатори конференції вирішили розширити програму дитячої місіонерської конференції. Крім запрошення місіонерів на два уроки в усі групи недільної школи, вирішили провести окремий неординарний захід з участю дітей, їхніх батьків і місіонерів у суботу. Проводили дитячий квест зі станціями, на яких діти зустрілися з представниками різних культур і народів. На самому початку вони почули Добру Новину, на одній зі станцій біля символічного хреста залишили незручні мішки з гріхами, для того щоб виконати місію: донести Боже Слово в закриту для Євангелія країну й викупити з в'язниці заарештованого християнина. Під час гри діти спілкувалися з іноземцями різними мовами, передавали Євангеліє жестами, «заробляли гроші» для здійснення своєї місії, потрапляли в «кімнату спокус», «болото», їх обшукували, штрафували, когось навіть заарештували, але наприкінці Євангеліє все-таки восторжествувало і всі разом вони зібралися на маленьке свято.

Увечері проходило молодіжне зібрання, на яке приїхали юнаки та дівчата не тільки з церков міста й області, але також гості з сусідніх країн. Молодь, яка вже побувала в короткострокових місіонерських поїздках, і більш досвідчені місіонери поділилися свідченнями та своїми переживаннями.

Конференція поступово добігає кінця. Деякі гості продовжують приєднуватися, інші вже від'їжджають додому. Ось одне з повідомлень, яке ми отримали сьогодні: «Величезне спасибі всім організаторам і учасникам конференції, повертаємося додому оновлені, наповнені радістю, оптимізмом, бажанням рухатися далі». Ми сподіваємося, що ця конференція стане поштовхом, щоб подібні заходи почали проводити все більше і більше християнських церков.

Тетяна Артерчук