Благовістя чи місіонерство, що вибрати?

Вранці сестри-гості конференції і жінки з місцевих церков зібралися для спілкування про те, чого Бог очікує від них у виконанні Його Великого доручення. 

Увечері відбувався круглий стіл для пасторів і місіонерів на тему «Місіонерство і благовістя – схожість і відмінності».

Своїм свідоцтвом поділилася сестра з США Анна Дінер. Вона говорила про те, що всі ми покликані служити і дуже важливо бути готовою, коли Бог проговорить до нас, а не слідувати власним рішенням. Сестри поділилися розповідями про своє життя, покаяння, покликання на служіння. Роль жінок у розбудові Божого Царства є доволі значною: молитва, благовістя, дияконія, біблійний вплив на дітей і рідних, підтримка чоловіка-служителя для одружених, зрештою, особиста участь у місіонерстві… І це неповний перелік сфер сестринського служіння. Приємно, що деякі місіонери змогли приїхати з дружинами, були також неодружені жінки, які беруть активну участь у благовісті представницям інших народів, які проживають в їхніх країнах.

Вдень тривали зустрічі і знайомства між гостями конференції, обговорювалися спільні плани нових подорожей. Увечері відбувався круглий стіл для пасторів і місіонерів на тему «Місіонерство і благовістя – схожість і відмінності». Пастори і місіонери, які заснували церкви серед інших народів, ділилися розумінням Божого доручення, яке відкрив їм Господь. Бесіда була змістовною, глибокою, збудовуючою. Брати наголошували на необхідності проводити такі конференції у більшій кількості церков, запрошували місіонерів, щоб їхніми свідченнями «будити серця» українських братів і сестер.

Щодня учасники зустрічей і зібрань моляться про тих служителів, які воліли б бути на конференції, але саме в ці дні переносять складні операції на серці та на мозку. Це місіонер з Далекого Сходу Юрій Мороховець та наш брат Р. З нами була також сестра з Середньої Азії, яка у вкрай важких умовах переслідувань багато послужила на Божій ниві. Зараз Бог проводить її через важку хворобу і вона потребує молитовної підтримки. Молилися й за служителів у східно-азійському регіоні, чиє життя сповнене щоденним ризиком, а служіння непросте й виснажливе.

Тетяна Артерчук