Наш досвід проведення щорічної місіонерської конференції

У дні місіонерської конференції організатори роблять усе можливе, щоб люди в церкві могли особисто познайомитися з місіонерами.

Адже люди цікавляться людьми, а не організаціями чи проектами. Відтак протягом усього року брати і сестри моляться про місіонерів, цікавляться новинами від них, співпереживають у служінні. З цією ж метою гостей конференції розселяють виключно в сім'ї членів церков, а не в якісь готельні комплекси. Протягом усього тижня брати і сестри запрошують місіонерів на обід до своїх домівок згідно зі спеціально складеним розкладом.

Обов'язковою частиною місіонерської конференції стало запрошення місіонерів на домашні групи. На групах можна не тільки почути свідчення, а й поставити особисті запитання, дізнатися молитовні потреби, разом порадіти або розділити печаль.

Крім того, протягом усієї конференції братерська рада та члени місіонерського комітету проводять робочі зустрічі з місіонерами, на яких детально обговорюють питання служіння, його результати та перспективи роботи, моляться...

Радісним акордом Божої слави стає вечір музичного поклоніння. Цього року такий вечір відбувся в середу. На цьому зібранні звучали свідчення і пісні прославлення Христа на багатьох мовах світу з уст Божих дітей різних національностей. Це можна порівняти з маленькою репетицією перед Небесами, адже в Книзі Об'явлення, 7:9, написано, що на поклоніння Агнцеві прийдуть люди «з усіх народів, і племен, і колін, і язиків...»

Тетяна Артерчук