Якої проповіді потребують релігійні люди?

В рамках ХХІІІ Місіонерської конференції церкви «Община Доброго Пастиря» у вівторок одночасно проводилися два семінари про служіння благовістя.

Семінар «Розриваючи кайдани» вчить спілкуватися з людьми з нехристиянської культури, які все частіше й частіше з'являються на вулицях українських та європейських міст. Вони приїжджають вчитися або працювати, одружуються з місцевими дівчатами або займаються бізнесом в нашій країні. Часто нам не потрібно вже їхати на край світу, щоб знайти людей з іншої культури і розповісти їм про Христа, вони самі приїжджають до нас. Як же їм свідчити? Що їм говорити? З чого починати? У що вони вірять? Як не побудувати стіну і розбити кайдани?

Другий семінар називався «Як доносити Євангеліє в релігійному середовищі?» Нерідко люди, які називають себе християнами, абсолютно не розуміють суті Євангелія. Вони так само потребують благовістя, як і язичники або атеїсти. Однак є свої особливості. Благовіснику необхідно бути уважним до того, що Бог уже робить в житті людей; вміти розпізнавати синів світу, і не нав'язувати віру тим, які противляться. Важливо навчитися зав'язати стосунки, а не говорити «з порога», бути правдивим і мати гарне свідоцтво життя. Учасники семінару довідалися про те, як уникати зверхності над людьми, фарисейства і критики, як проповідувати Христа, а не самих себе.

Захоплення релігією – це підступні чари диявола, фальшива релігія – улеслива за своєю природою. Нам же необхідно проповідувати Євангеліє благодаті і основний метод – це роз'яснення Біблії. Слід завжди пам'ятати, що до всіх людей спасіння приходить однаково – через суверенну Божу благодать.

Тетяна Артерчук