Відгуки батьків НадіяKids та U-9 січень 2020

Нам дуже подобається ХФК «Надія». Тренери – уважні, цікаві та мають чудовий підхід до кожної дитини. Навчають не тільки футболу, а й долати труднощі та боротись за перемогу!!!

Тренування мого сина почалися у складний період його життя: в школі однокласники почали «пресувати», в навчанні з'їхав, у  школу ходити зовсім не хотів... Я вже думала навіть про переведення в іншу школу. Сiм’я, церква, музична школа i ХФК «Надiя» – це були мicця, куди вiн поспiшав. Колектив ХФК «Надiя» придiлив увагу, хоча до цього часу син майже не грав у футбол. Бiблiйнi уроки запам'ятовує, розповідає вдома... З великим бажанням йде на тренування. Дякуємо! Божого благословення всiм тренерам та вашим сiм’ям!

Випадковостей не буває! І християни це знають певно. Дякую Богу за те, що ми потрапили до вашої команди! Чудові тренери-вчителі, прекрасна атмосфера, а батьки взагалі «бомбезні»!!! Мій Сашка чекає тренування з нетерпінням! ДЯКУЮ ВАМ ЩИРО!

Саме головне, що тренери знаходять в наших дітях щось особливе і хороше... і намагаються те хороше зростити, привити любов до Божого.

Дякую тренерам ХФК «Надія» за чудову роботу і любов до дітей. Ви робите їх сильними фізично та міцними духовно. Мій син йде з радістю на кожне тренування, завдяки вам полюбив спорт.

Щиро дякуємо тренерам ХФК «НАДІЯ» за таку чудову організацію. Мій син із задоволенням ходить на тренування, чекає з нетерпінням нових зустрічей з командою і тренерами та дуже повчальних біблійних уроків. І я бачу, як мій син змінюється, стає відвертішим, сміливішим, сильнішим і слухнянішим. І мені дуже подобається ходити на тренування сина, я знайшла нових друзів, однодумців. Я ДУЖЕ ЛЮБЛЮ ФУТБОЛ! ДЯКУЄМО ВАМ!!!

Дорогі тренери, від усієї душі хочу сказати вам дякую, що ми маємо можливість приєднатися до вашої великої родини, ім'я якій «Надія». Ви – підтримка і опора нашим дітям, мудрі наставники і справжній приклад віри, любові, відданості своїй справі.

Чому ХФК «Надія»? Для мене цей вибір – це диво. Мій син і футбол?! Подруга запитала, чи хоче Данік ходити на футбол. Я подумала, що ні, але запитала у нього. І була здивована, коли Данік сказав, що хоче, пішов на тренування і полюбив «Надію». Саме в «Надії» ми почали тренувати своє тіло. Вистачило одного «сидіння на лаві», щоб зрозуміти, що тренер не мама, його обов’язково треба слухатися з першого раз. Поїздки мого Kidsа в спортзал без мами підготували до школи: сам навчився переодягатися, складати свої речі, слухатися тренера. На футбол біжить з радістю, яким би втомленим не був після уроків. Чашка, футболка, наклейка, тренування, біблійні уроки, команда, літні табори – все, що зв’язано з «Надією» – дороге серцю. Для мене, як мами, найбільшою цінністю є формування мого сина, як особистості. Що може бути краще?! Колектив хлопчиків-однолітків під керівництвом зрілих Божих чоловіків-тренерів дяді Саші та дяді Тома. Дякую, вам тренери, за вашу посвяту, любов до Бога та наших дітей. А якщо вже геть серйозно і відверто, то «Надія» – це відповідь на молитву. Мій чоловік теж служитель і не завжди має достатньо часу для сина. І коли в нашому житті з’явилася «Надія», ми зрозуміли, що наш Небесний Отець любить нас і дає все необхідне нам і нашим дітям.

Дорогі тренери! Дуже дякуємо за вашу працю, любов до дітей. За мудрі настанови і дисципліну. За табори і нові знайомства. Дякуємо, що тренуєте їх тіла і серця! Дякуємо Господу за ваше служіння!

Хочемо щиро подякувати всім тренерам! Ми дуже раді, що потрапили до ХФК «НАДІЯ»! Тут наш син знайшов нових друзів і з радістю ходить на тренування. Дякуємо за добрі настанови та гарну сімейну атмосферу! Дякуємо Господу, що ви є в нас! Божих благословінь!

«Надія» – це мрія мого сина, яка здійснилася завдяки Богу і відповідальним людям! Андрійка взяли в 4 роки, хоча виглядав на 6. Андрій навіть хворий готовий бігти на тренування! Шкода тільки одне... Що футболу немає кожного дня, з ранку до ночі, так каже мій син і, напевно, він такий не один.

Дякую, Інна, за пораду прийти в ХФК «Надія». Це те, що потрібно було Максиму.

Потрапивши у ХФК «Надія», ми відкрили для себе новий маленький світ, нову велику сім’ю! ХФК «Надія» – унікальний клуб, завдяки мудрим людям, нашим тренерам, які його створили, які щодня тренують маленьких спортсменів і навчають дітей та батьків життєвої мудрості, справжнім цінностям та Божому Слову! Низький уклін вам за вашу любов, мудрість і роботу!!!
Доброго дня! Хочу і я сказати теж дякую Богу, що ми з вами, за вашу твердість, терпіння. Для нашого Міші мало хто стає авторитетом, а ви змогли. Коли він прокидається зранку і каже: «Мама, я захворів. Можна я не піду в школу?» Я кажу: «Ну, добре, синочок, але сьогодні футбол, то ти теж не підеш». То мій Міша за п’ять хвилин стоїть з рюкзаком біля дверей і каже: «Ні, мені вже краще!» Так для нього важливо ходити на футбол. Це дуже круто, що ви це робите для наших діток. Благословінь вам і терпіння!

Задала собі запитання, чому ми з дітьми так любимо тренування в «Надії»?
- Тому, що покращується фізичний стан дитини? Так.
- Дитина вчиться грі у футбол? Так.
Але це лише маленька «вершина айсбергу». У ХФК «Надія» діти стають:
- розумнішими, адже написано «пізнання Бога – це розум». Біблійні уроки з життєвими історіями реально впливають на духовний стан дітей.
- мудрішими, адже написано «Хто з мудрими ходить, той мудрим стає». А наші тренери і знають, і люблять Бога.
- сильнішими, бо тут вчать боротися до останнього, адже Бог не дає випробувань понад силу.
- щасливішими, бо їх люблять тут так, що, навіть, шнурівки на взутті зав’язують...
А ще, наші Божі мужі-тренери, вчать нас, батьків, «бути, як діти»: у спеку обливаються водою, ганяють по полю з м’ячем під футболкою, або ж ловлять м’яч, лежачи у воротах... А ще «Надія» – це кубки «Живчика», пікніки, табори, гори і аквапарки. Словом, у Християнській Футбольній Сім'ї «Надія» – тепло, добре, щиро і по-справжньому.

ХФК «Надія» – особлива команда; місце, де Бог міняє людей; час , який ніколи не забудеш; спогади, про які згадуєш зі сльозами радості та мурашками по тілу; тренера, які мотивують ставати сильнішими; футбол, який ми так любимо та багато іншого…