З Різдвом Христовим!

Дорогі друзі!


«А ось вам ознака: Дитину сповиту ви знайдете, що в яслах лежатиме. І ось раптом з'явилася з Анголом сила велика небесного війська, що Бога хвалили й казали: Слава Богу на висоті, і на землі мир, у людях добра воля!»

Лук 2: 12-14


З радістю вітаємо Вас з настанням різдвяних свят. Ці дні – чудовий час щороку міркувати про те, що Втілення Божого Сина – один з найвищих проявів Божої слави на всі віки.

Велика сила небесного війська в нічному небі над Віфлеємом насамперед виражала своє захоплення Богом. Ангели вигукували «Слава в вишніх Богу!».

Різдво Ісуса Христа – це прояв і могутності, і мудрості, і милості, і святості, і пишноти нашого Господа в їх найвищому ступені.

Ми бажаємо Вам дивитися на значимість Різдва в світлі Божої слави.

Бог послав Сина свого на землю, щоб Він став засобом і джерелом спасіння людей від вічної погибелі і повернення нас до свого Творця.

Ми бажаємо Вам, щоб Різдво Ісуса Христа сьогодні було для Вас джерелом істинного миру в кожній життєвій ситуації і причиною найбільшої радості для Вас і для Ваших близьких. Бажаємо з вдячністю приймати Божий мир і Його благовоління до нас, тому що в них сила і сенс нашого життя і служіння.


 

З любов'ю, церква
«Община Доброго Пастиря»