У поклонінні Воскреслому

Піднесеним загальним співом та молитвою розпочалося святкове пасхальне служіння у церкві «Община Доброго Пастиря» м. Рівне. Люди різного віку, від наймолодших до найстарших, прославляли та поклонялись Воскреслому.


Підлітки майстерно інсценували владну перемогу Христа над підступними силами зла у пантомімі «Ілюзія обману». За сюжетом постановки диявол у вигляді диригента вміло керує людським життям, поступово знищуючи його. Але розіп'ятий Божий Син Своїм воскресінням звільняє людей від влади темряви й дарує нове життя.

Найменші учасники щиро і невимушено прославили Господа віршами, а дитячий хор – піснями «Арфи золотії...» та «Я так люблю тебе, мій Боже!»


Як у великій сім'ї, щиросердно привітали усіх зі святом авторським віршем Валентина Вацюта та задушевною авторською піснею Юлія Гайдук.


Вражаючим свідоцтвом поділилися друзі з Вірменії: Джамал та Севак. Джамал розповів про те, як віра в Христа змінила його життя. Тепер він намагається донести Благу Звістку про Воскреслого язичницькому народові, курдам, який в більшості неписемний та не вміє читати. Для новонавереного курда, розповів Джамал, цінним подарунком є радіоприймач, завдяки якому високо в горах, пасучи овець, можна слухати Слово. Дивовижним чином Бог будує Свою Церкву і серед цього народу.

Пізнали більше й глибше значення воскресіння Христа через проповідь пастора Тараса Приступи «Воскресіння – останні двері в світле майбутнє».

Христове воскресіння дає надію на воскресіння усім віруючим. Під новим небом, на новій землі, у новому тілі ми не зможемо грішити, а лише досконало любити Бога. Наша викуплена душа буде вічно радіти Христом!

Наталія Мазур