Бог спасає людей


До завіту з Богом приєдналися 10 людей. Вони публічно виразили своє віросповідання під час водного хрещення й молитви.

Вперше ці брати та сестри взяли участь у таїнстві причастя. Всі новонавернені не були в минулому церковними людьми. Було багато гостей.

Приємно, що декілька молодих людей засвідчили про свою віру. Їх прийшли підтримати батьки, друзі, рідні, віруючі і невіруючі. Молоді дівчата – спортсменки місцевої баскетбольної команди вперше потрапили до церкви завдяки літньому молодіжному табору в Заліссі.

Юнаки – познайомилися з Біблією в християнському футбольному клубі «Надія». Особливі долі у трьох зрілих жінок: двоє з них довгі роки чули про Бога від рідних і близьких, але до цього часу не наважувалися відповісти на Божий заклик і розпочати жити по-новому. За цей час багато чого сталося в житті: прийшли втрати, печалі й випробування. І ось сьогодні на їхніх очах сльози радості, а на вустах молитва покаяння і, можливо, легкий сум за втраченими без Бога роками.

В один день хрестилися мама і дочка. Один з юнаків до останнього дня переживав, що батьки будуть проти його рішення, але Господь явив свою милість і напередодні по молитвах святих у брата відбулися хороші та теплі розмови з рідними й вони підтримали його крок.

Зі словами привітання звернувся наш дорогий брат Василь Григорович, проповідував Слово гість з м. Сакраменто Йосип Шеремет.

Ця подія зворушила серця багатьох людей. Після зібрання до служителів підійшов сивий чоловік, на його очах виступили сльози. «Весь цей час,– сказав він, – я вважав, як можна перехрещуватися, адже в Біблії сказано одна віра, один Бог, одне хрещення? Але сьогодні, коли я почув, як усвідомлено висловлювалися про свою віру ці зовсім молоді люди, вони робили це самі, а не хтось інший проголошував замість них. Все в мені перевернулося, я зрозумів, що ось це і є те саме одне, справжнє хрещення».

Тетяна Артерчук

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=L-mGEgWv7_g&feature=youtu.be