«Отож запрошено на те весілля й Ісуса...» (Ін. 2:2)

Подяка Богові за те, що не закінчується Його милість і продовжує чутися «...голос радости і голос веселости, голос молодого і голос молодої, голос тих, що кажуть: Визнавайтеся Господеві Вседержителеві, бо Господь добрий, бо на віки його милосердя» (Єремія 33:10-11). 22 жовтня церква «Община Доброго Пастиря» святкувала разом з молодою сім’єю день її утворення.

Ми радіємо, що наші молоді вирішили запросити на своє весілля не лише рідних, близьких, друзів, але й головного гостя – Ісуса Христа. Він був присутній на святі у проповіді Божого Слова, в молитвах, в серцях братів і сестер, які визнавали цю урочисту подію днем поклоніння великому Творцю.

Весілля не відбувається насамкінець казки. В справжньому житті: вінчання – це лише початок нової, захоплюючої історії про двох людей, сюжет якої пише Бог. Андрій і Наталка розуміють, як важливо запросити Бога у своє подружнє життя, як життєво необхідно будувати свою нову сім’ю на біблійному фундаменті. Адже без Нього, шлюб може легко перетворитися на будинок, побудований на піску.

Приєднуємося до привітань молодим і зичимо Божого благословення. Пам’ятаймо, брати й сестри, у своїх молитвах цю та інші молоді сім’ї. Давайте будемо постійно їх підтримувати, і просити у Господа, щоб Він вів за Собою Своїх дітей: чоловіків і жінок. Адже шлюбні стосунки за Божим задумом відображають велич стосунків Христа та Його Нареченої-Церкви.

Тетяна Артерчук

Фото

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 23