Дитя народилося нам, Син даний нам

Так, саме для нас, для грішних і нещасних, народився Святий і Предвічний, Всемогутній і Благий.

У ту ніч, у Віфлеємі Юдейськім, коли народився наш Спаситель, Він лежав у яслах для тварин, і з далекого Сходу до нього прийшли мудреці, щоб поклонитися Новонародженому. Сьогодні й ми прийшли, щоб поклонитися і воздати хвалу Ісусу.

У ту ніч хор ангелів з’явився на небі прославляючи і виспівуючи Богові, і ми сьогодні теж могли співати Царю царів і дякувати Богові за спасіння.

Також і пастухи показали нам як потрібно святкувати Різдво Спасителя. Почувши звістку від Ангола, вони поспішили, щоб побачити Ісуса, а після того відійшли і стали всім розповідати про Народженого. Так само й ми сьогодні розповідаємо всім своїм рідним та знайомим про Спасителя, і відвідуючи доми багатьох, радісно виспівуємо і звіщаємо радісну новину для всіх людей.

Усі, хто чув слова пастухів дивувалися, і дарма, що пройшли тисячоліття з того часу, сьогодні Церква Божа не перестає дивуватися дивним ділам Божим, ми також вихваляли Бога в молитві за чудесне народження Спасителя для нас.

І згадаємо Марію, у ту ніч вона всі слова зберігала у своєму серці, вона роздумувала над ними. Сьогодні Господь і нам дарував можливість слухати проповідь про Різдво і, зберігаючи слова в серці, роздумувати над ними.

Ми вдячні Господу за народження Спасителя, за прощення наших гріхів, за вічне життя разом з нашим Відкупителем Ісусом Христом, і за можливість для церкви бути сьогодні разом, співати й вихваляти Бога, молитися Йому, слухати Слово Його і також можливість говорити іншим про Христа. Дякуємо Богові за Різдво, за свято для нас. Христос народився!

«Слава Богу на висоті, і на землі мир, у людях добра воля!» Лк.2:14

Ольга Сірооченко

Фото

Відео