Шлюб душі з Христом (+відео, +фото)

Хочу вам розповісти про зібрання нашої церкви, на якому був присутній Бог. І повнота моєї радості не в усіх тих благословіннях, що Господь їх подарував, а в тому, що Він був разом з нами. Я переконана, що кожен із тих, хто був присутній на недільному поклонінні, по-особливому пережив Божу благодать і у своїй тихій молитві воздав хвалу Всевишньому. А я спробую розповісти про те, чим нас Бог поблагословив у Своїй невичерпній доброті.

Ми вдячні Господу за дорого нам брата і всіма любимого друга Василя Григоровича Хрипунова, який був нашим гостем. Із щирим серцем у своїх піснях він славив Господа за Його милість і доброту. Окрім того Василій Григорович поділився з нами про своє служіння благовістя у Сан-Франциско. Усією церквою ми пораділи за нього й за тих людей, яким Господь дав почути про надію на спасіння. Колись Він порятував і нас, а тому ми всім серцем прагнемо, щоб кожна душа могла дізнатися про це. Разом із тим наш гість говорив проповідь Слова Божого й у цьому Господь показав також і Свою турботу про церкву.

Так як розпочинається новий навчальний рік, молилися і просили благословінь у Господа для наших діток, студентів і вчителів. «Слово Христове нехай від вас не відходить!»: – ось настанова для них і нехай люблячий наш Отець допоможе їм у цій нелегкій, але такій важливій праці.

Ну і найбільшою радістю і святом для церкви було хрещення. Двоє братів і двоє сестер колись без Бога, а тепер з Богом, колись нещасні, а тепер блаженні, колись загублені, а тепер у сім’ї, колись без надії, а тепер сини і дочки Бога Всевишнього, наслідники Його спадщини, що на небесах. Вони розкаялися у своїх гріхах, вірою прийняли замісну жертву Ісуса Христа й через водне хрещення вступили в Завіт з Господом, цим вони виконали повеління нашого Бога. Радіємо за них і славимо Ісуса Христа, бо Він є наш Спаситель!

«Хто може перешкодити людині, якщо нею керують самі небеса? І хто може стати їй на заваді, якщо Бог торкнувся її серця?» Чарльз Сперджен.

Ольга Сірооченко

Відео

Фото

00