У поклонінні Воскреслому

Піднесеним загальним співом та молитвою розпочалося святкове пасхальне служіння у церкві «Община Доброго Пастиря» м. Рівне. Люди різного віку, від наймолодших до найстарших, прославляли та поклонялись Воскреслому.

Різдвяне свято для дітей та дорослих

Різдвяне зібрання в церкві «Община Доброго Пастиря» було схоже на велику вуличну євангелізацію. Проте свято проводилося не в парку чи на площі, де пролітав грудневий сніжок, а в затишному приміщенні церкви, яким благословив нас Господь.

Сімейний вечір з романтикою

«Благословення Господнє воно збагачує, і смутку воно не приносить з собою»... а лише радість. Так нещодавно в нашій церкві вперше відбулася надзвичайна радісна подія – романтичний вечір для сімейних пар.

Нехай славиться Син Божий!

Послужити співом до нас в гості прибув камерний хор «Dominus». Різдвяні пісні виконали дванадцятеро братів і сестер з одинадцяти церков Київщини.
Народженого Христа прославили у віршах... і в молитвах.

Свято Христового Воскресіння

В «Общині Доброго Пастиря» відбулося святкове богослужіння, присвячене Воскресінню Христовому. Недільний день розпочався з традиційного вже батьківського уроку. На зібранні було чимало гостей. Учні недільної школи взяли участь у прославленні.

Слово говорив Артем Приступа. Темою проповіді була «Службова благодать».

Різдво, як прояв покори Сина волі Отця

Недільне богослужіння 7 січня було різноманітним. На ньому звучали новини про народження маленької донечки в сім’ї Ващуків, привітання від наших місіонерів і молитви за них, вірші й пісні про народження Ісуса Христа. Брати й сестри підготували сценки про Різдво, виступ хору дзвіночків і конкурси для дітей. Наприкінці свята всі малюки отримали подарунки.

Їсти з подякою і поклонінням

Шануй Господа із маєтку свого, і з початку всіх плодів своїх…
Приповісті 3:9


Зазвичай у проповідях нашої церкви людей заохочують зосереджуватися на духовних речах, але один день на рік ми присвячуємо роздумам про матеріальні благословення, якими збагатив нас Бог.

Це день подяки – свято поклоніння і вдячності Господу за плоди землі.