SKY Camp 2020

Вже традиційно щороку в січні ми проводимо командний табір нашого християнського флорбольного клубу “SKY”. Цього року він проходив з 13 по 18 січня на звичному місці у Закарпатті. В таборі було 40 хлопців і дівчат.

Час був насичений різною діяльністю: лижі, санки, сноуборд, баня, чан, конкурси, ігри, прогулянки, екскурсії, флорбол. Але центром всіх подій було Боже Слово.

Тема цього табору «Справжні взаємовідносини з Богом». Щоранку ми мали біблійні уроки, а щовечора проповідь на тему дня. Весь цей час Євангелія просто «бомбила» наш розум и серце, стільки Євангелії ми, мабуть, не мали ще в жодному таборі. Ми побачили у Слові наш сумний, немічний, гріховний стан від народження, наслідки цього гріха, які виражаються в смерті фізичній та смерті духовній. Але також побачили, що Бог дав вихід з цієї ситуації, віддавши за наші гріхи Свого Сина, Який помер замість нас, був похований і воскрес на третій день, тим самим давши нам надію на прощення наших гріхів та вічне життя разом з нашим Господом на небесах. Бог дуже багато робив в серцях всіх присутніх у таборі, і це було видно в сльозах покаяння і смиренних серцях дітей та молоді.

Через тиждень після табору ми провели післятабірну зустріч, на якій пригадали пам’ятні моменти та знову пережили емоції табору. А також подивилися у Божому Слові на те, без чого неможливі справжні взаємовідносини з Богом – це народження згори, про яке говорив Ісус Никодиму.

Дуже дякуємо Богу за те, що з Його ласки відбувся цей табір, за допомогу, яку Він послав через різних людей. Адже без неї його проведення було би дуже ускладненим. А найбільше дякуємо за ту роботу в серцях, яку Він провів, за покаяння людей, які ми бачили та за утвердження в Євангелії, бо для цього ми й робимо флорбольне служіння і все, що з ним пов’язане.

Моліться, будь ласка, щоб Бог зрощував тих людей, яких Він примирив з Собою, за покаяння тих, хто чув Слово, але Воно поки не дало плоду та за посвяту й духовний ріст служителів.

Віталій Бакунець