Флорбольна пора

Розпочався вересень, навчальний рік, а значить і новий сезон тренувань у християнському флорбольному клубі «SKY».

Разом з тренуваннями діти продовжили вивчати Біблію після перерви у серпні. У вересні молодші команди завершили біблійний курс «Як Тебе звати, Боже?». Ми вивчали характер Бога, яким Бог відкривається у Біблії і як це впливає на наше життя.

Зі старшою командою ми почали вивчати тему: «Як бути наставником по волі Божій?» Старші хлопці – це ті, на кого дивляться діти з молодших команд, і вони в будь-якому випадку є прикладом. Тому ми вивчаємо Боже Слово, щоб наші серця змінювалися і ми були гарним прикладом та могли наставляти менших так, як цього хоче Бог.

Також ми розпочали біблійну групу для тренерів, тих, хто допомагає в нашому флорбольному служінні. До цієї групи також увійшли хлопець і дівчина, які через флорбол прийшли до Бога і тепер вони хочуть Йому служити. Ми вивчаємо Послання до Филип'ян, бо хочемо зростати у стосунках із Христом і цей приклад передавати дітям.

Ми хочемо, щоб приходили нові діти, могли займатися флорболом та чути Боже Слово. Також ми хочемо утворити дівочу флорбольну команду. З цією метою ми організували в школі, де ми займаємося, чемпіонат школи з флорболу серед учениць 5-8 класів. Діти у школі вже добре нас знають і охоче приходять на такі заходи. Вони отримали масу задоволення, приємних емоцій та заслужені призи. Після цього чемпіонату вже приходили нові дівчата на тренування і мали змогу чути Євангеліє. Дуже радіємо, що вже побудовані стосунки з адміністрацією школи, яка довіряє нам і дозволяє без проблем проводити подібні чемпіонати.

У жовтні у нас відбулася важлива подія для нашої команди, а саме урочисте відкриття сезону. Ми робили аналіз минулого сезону, нагороджували кращих гравців за підсумками минулого сезону, планували поточний сезон, ставили цілі. Однією з основних стала – побудова стосунків у команді. Також ми підписували контракти з хлопцями й дівчатами, де описані правила команди, з якими вони погоджувалися. І ще ми презентували довгоочікувану нову форму для молодших команд.

Восени наші молодші команди брали участь в 1 турі християнської підліткової ліги Edge. Непогано зіграли, хоча були дуже незадоволені суддівством, але це також хороша нагода для того, щоб говорити про суверенного Бога, Який допускає різні обставини в житті, щоб працювати з нашим серцем.

Старша команда брала участь в 1 турі Першої ліги чемпіонату України з флорболу. Як зазвичай, на нас чекали сильні суперники, з якими дуже непросто грати. Ми віддавалися на полі та уповали на Бога, приймали той результат, який Він давав. Ми були два дні на змаганнях, і цей час старалися не гаяти. Увечері після змагань ми читали разом Біблію й нагадували собі, Хто Головний в нашій команді й, зокрема, на цих змаганнях.

У листопаді на християнський флорбольний клуб чекало багато змагань, особливо для молодших команд. Ми провели два дні в Луцьку, де брали участь у християнській флорбольній Precept league. Це завжди хороший час не тільки через те, що ми могли бути разом і спілкуватися з дітьми на будь-які теми, але й тому, що умовою участі в цій лізі є присутність всіх команд на спеціальному зібранні, де ясно і цікаво звучить Євангеліє в проповіді та піснях. Спортивні результати також були хорошими, бо за 12 проведених ігор нашими двома командами у сумі ми отримали 10 перемог.

Через тиждень у Рівному на молодші команди чекав 2-й тур ще однієї християнської ліги Edge. Діти також непогано себе проявили, хоч і матчі були непрості. У підсумку в обох категоріях наша команда посіла перше місце у групі. Слава Богу за результати, які Він дає. Також на цих змагання був неприємний момент, коли дівчина з нашої команди серйозно травмувала коліно. Потім ми її провідували у лікарні. Радує, що в цій ситуації вона вже розуміє, що це допустив Бог і що так Він працює з її серцем.

Дякуємо Богу за новий сезон, за те, що Він продовжує наше життя й дає далі працювати з дітьми та молоддю через флорбол. Просимо вас молитися за стосунки в команді; щоб тренери й діти мали стосунки спершу з Богом, а потім один з одним; за дисципліну; за набір нових дітей та за мудрість у правильному веденні цієї Божої справи. А також за підготовку до табору, який ми плануємо провести у січні.

 

Віталій Бакунець