2018 рік в ХФК «Надія»

Ми прожили ще один насичений, цікавий, сповнений різноманітних благословень рік. Підбиваючи підсумки, ми можемо побачити, що рік видався дуже різноманітним.

Відразу хочеться розпочати з найважливіших подій.
В цьому році один з наших гравців підписав найважливіший «контракт» у своєму житті. Це не супер-пропозиція від футбольних грандів, це набагато важливіше… Хлопець прийняв водне хрещення. Його рішення – слідувати за Христом, і про це він заявив на увесь світ, даючи обітницю бути вірним Богу.
Велика радість від того, що вперше більшість християнських футбольних клубів об’єднались і створили «Християнську лігу» серед дітей. Вже зіграно декілька турів і ми продовжуємо розвиватись у цьому напрямку.
Тренер дорослої команди ділиться своїми благословеннями за прожитий рік: «Найбільшим благословінням є присутність дорослої команди в нашому клубі. Її розвиток як у футболі, так і в духовному змісті – є подякою і водночас молитовним проханням».
Ми дуже любимо подорожувати з командою, це прекрасний час. За цей рік простіше буде перерахувати ті місця, де нас не було. Київ, Харків, Одеса, Маріуполь – і це лише великі міста, які ми відвідали з метою відпочинку, гри у футбол та зустрічей з нашими друзями.
Можливо це прозвучить дивно, але великим благословінням для однієї з вікових груп нашої команди став негативний виступ у чемпіонаті. За ігри, які було зіграно, команда набрала нуль очок… Команда знаходилася в плачевному стані, і я розумію хлопців та їхні переживання. Так що ж відбулося цікавого? Ми більше почали спілкуватись, для початку ми намагалися розібратись у причинах наших невдач, а згодом почали проводити більш відверті розмови, у яких тренер і хлопці могли говорити про більш важливіші речі, які стосуються їхніх сімей, відносин з рідними та особистих відносин з Богом. Ми намагаємось ввести в традицію щотижневі зустрічі поза футбольним часом аби обговорити свої переживання за чашкою чаю після тренування.
Хто може сказати, що Бог не достатньо благий чи що Він мало піклується про своїх? Вважаю, що це буде найбільшою помилкою у житті. Бог благий і милість Його навіки! Вчимося разом слідкувати за Його роботою у нашому житті, й нашій радості не буде меж.
Хочеться завершити проханням, щоб ми продовжували молитись за нашу команду, хлопців і тренерів. Віримо і знаємо, що у Бога все під контролем. Він знає наші переживання і прохання. Просимо про вірність тренерів-служителів у своїй справі та про те, щоб більше юних спортсменів будували свої стосунки з Живим Богом.

Дмитро Сосновський