«Надія» відвідала табір Християнського футбольного союзу України


В цьому році в м. Очакові Одеської обл. відбувся третій традиційний літній християнський футбольний табір. Команди приїхали із різних регіонів нашої країни: Києва, Одеси, Сум, Дніпра, Рівного. Вперше до нас завітала команда із Молдови. Час пройшов корисно, швидко, і дуже насичено…

Упродовж семи днів ми мали нагоду відпочивати біля моря, розважатись, грати в улюблену гру та знайомитись із новими друзями. Тема нашого табору «Уроки життя». Головна ідея – донести дітям Євангельську звістку та вказати на необхідність і важливість Божого Слова. День розпочинався із біблійних уроків, ми разом вчилися застосовувати Божі істини у повсякденних справах. Кожен із тренерів мав можливість ділитись свідченням того, як Бог змінив його життя. Це хороші життєві уроки, які можуть стати наукою та мати вплив на майбутнє молодих людей.

В планах продовжувати співпрацю з іншими командами та тренерами і організовувати схожі заходи. Маємо потребу у ваших молитвах і просимо у Бога, щоб Він продовжував роботу в серцях дітей. Віримо, що посіяне Слово принесе свій плід. Дякуємо кожному, хто був залучений до служіння!

Дмитро Сосновський
тренер ХФК «Надія»