Тренінг для… тренерів

Наша команда тренерів повернулася з навчання! Впродовж п'яти днів у м. Ірпінь Київської області проходили тренерські футбольні курси за участі спеціаліста із Північної Ірландії.

Найкращий час для вдосконалення футбольних навичок - це був час, коли ми навчались, як ефективно займатись духовною частиною в нашій команді .

Цікавий момент, цього року на навчанні були присутні тренери з різних куточків нашої країни. Футбольне служіння охоплює нові міста та села. Учасниками були також друзі з інших країн, а саме: Киргизстан, США, Росія. Зі свідчень наших друзів бачимо наскільки потужним інструментом для проповіді Євангелії є футбол . Наша головна мета - це побудова стосунків , ріст у Божому Слові і вплив на життя кожного, хто є частиною команди або має до неї певне відношення. Ми також хочемо рости у футболі і використовувати ті таланти, які нам дав Господь. Наше бажання бути кращими тренерами, зрощувати сильних гравців і виховувати гідних людей, які займуть своє місце у суспільстві. Такі курси є гарною практикою! Подяка Богу за такі можливості для нашої команди!

Дмитро Сосновський