Місяць днів народжень

Місяць грудень для християнського флорбольного клубу «SKY» був дуже насиченим, особливо, в плані днів народжень, адже їх було в цьому місця аж шість. День народження – це гарний привід зібратися разом, зробити приємне імениннику, повеселитися і поговорити на серйозні теми. Тому ми стараємося такі нагоди використовувати. Так було і ці рази. Всім іменинникам ми зробили командні кофти, чому вони були дуже раді.

 Окрім днів народжень на нашу молодшу і старшу команди чекали важливі ігри в завершенні 2017 року. Молодша команда в середині місяця відправилася в місто Луцьк на плей-офф християнської підліткової ліги EDGE. Там наші гравці боролися за Кубок Престижу, хоча це найнижчий з трьох кубків, за які змагалися команди, але мотивація була високою. Ніхто не задирав носа після програних ігор в минулому турі, і Бог ще раз показав, що Він смиренним дає благодать. Адже в такому стані наша молодша команда здобула другий для себе кубок у цьому сезоні і на мажорній ноті закінчила рік.

На старшу команду чекав куди більш важкий вояж до Ужгорода на другий тур Першої ліги чемпіонату України з флорболу. Ми приїхали за день до змагань, що дало нам можливість відпочити перед іграми, а також мати час для тактичної підготовки та спільного вивчення Біблії. Два дні вечорами ми вивчали Боже Слово та проектували Його на себе, адже ми часто бачимо багато проблем в інших людях, в своєму ж оці колоди не помічаємо. Ми багато чуємо, але мало слухаємо. Це був гарний час, щоб подумати про свою поведінку в світлі Божого Слова та на фоні тих ігор, які ми проводили в Ужгороді. Що стосується самих матчів, то результати в перший день мало чим потішили нас, адже обидва протистояння ми програли. Після вечірнього біблійного уроку та аналізу гри кожного гравця, на наступний день ми здобули дещо кращі результати, де в трьох матчах мали і нічию, і виграш, і поразку. Незважаючи на те, що результати були не найкращі, цей тур був дуже корисний як в плані гри, так і в плані характеру кожного з нас, адже по тому як людина грає і відноситься до партнерів на полі видно і його характер по життю.

А в завершенні року для нашої команди організували Різдвяне свято, де ми разом грали в ігри, проводили конкурси, пили чай та слухали, який дивовижний подарунок дав нам Бог, пославши Свого Сина на цю землю.

Дякуємо всім, хто молився за нас протягом цього року, ми дуже потребуємо ваших молитов! Продовжуйте молитися за нас і в новому році, адже 15 січня ми їдемо в командний табір в Закарпаття, де будемо вивчати, що говорить Біблія про сексуальність. Це дуже актуальна тема для підлітків та молоді. Моліться за команду служителів, щоб Бог працював з серцями людей в таборі, за якісну підготовку до табору і щоб Бог прославився в ньому та змінював людей. Щоб вони зрозуміли свою гріховність та потребу в Ісусі через цю тему!

Віталій Бакунець