Початок сезону «небесних»

Наступила осінь, а це значить і початок нового флорбольного сезону для нашого клубу.

Новий сезон розпочався для нас з урочистого відкриття. На цій зустрічі було багато нового: новий сезон, нові цілі, нові контракти та нова форма. Але про все по порядку. Цього сезону ми взяли курс на підсилення дисципліни та зміну характеру кожного з гравців. Подивилися, що говорить Боже Слово про самодисципліну, дисципліну вдома та в команді. Задля цього ми підписали контракти зі старшою командою та жіночою командою. А після цього представили нову форму, якою благословив нас Господь і в якій буде грати новий сезон старша команда.

Після офіційного відкриття відбулося і спортивне відкриття сезону. У нас знову відновилися тренування в молодшої та старшої команд, а також почала окремо тренуватися жіноча команда. З цього сезону меншу команду тренує не головний тренер, а два його помічники. І це новий виклик також і для них, як в духовному, так і в спортивному планах.

Трошки пізніше наша менша команда приймала участь у турнірі під відкритим небом в центрі нашого міста і зуміла вибороти третє місце та бронзові медалі.

А в кінці місяця наші обидві менша і старша команди мали можливість прийняти участь у Vulcan Cup, який відбувався в Рівному протягом двох днів. Були запеклі ігри як а одних, так і в інших. Врешті-решт менша команда знову здобула третє місце, а старша зупинилася на стадії чвертьфіналу. Після цих змагань ми всі разом пішли відзначити цю подію та поділитися враженнями від проведеного турніру.

Дуже дякуємо Богу за насичений старт нового сезону і за ті благословення, якими він нас обдаровує. Просимо молитися за набір нових дітей в команду, за нових тренерів меншої команди та інших, задіяних людей в служіння, за їхній духовний ріст та за те, щоб вони відображали Христа для дітей. Також за розвиток жіночої команди та тих дівчат, які зараз є. Моліться, аби в центрі служіння завжди був Христос і щоб воно давало плоди в Його славу.

Віталій Бакунець