Закінчення літа для ХФлК “SKY”

Хоч і тренування тимчасово припинилися до початку навчального року, та це якраз той час, коли ми маємо можливість робити різні виїзди з командою і проводити час разом трохи по-іншому.

Тому останній місяць літа ми розпочали з походу в Карпатські гори на 5 днів. Загалом нас було 15 чоловік, основна маса з яких були з нашої команди. У поході було все: і надзвичайна природа, і фізична втома, і порвані рюкзаки та взуття, і складність в розпалюванні багаття та приготування їжі. Але якраз такі важкі обставини об’єднують людей. Головним для нас було вивчення Божого Слова. Кожен день розпочинався з вивчення Нагорної проповіді Ісуса Христа. І кожного дня Бог давав нам практику того Слова, яке ми вивчали. Ми багато говорили Євангелія і ставлення до Нього. Це був непростий, і тому дуже гарний час, в якому нас об’єднували труднощі і Боже Слово. (фото 1-9)

Також у серпні відзначав свій День народження головний тренер нашої команди. І ми з частиною команди поїхали в ліс, аби відсвяткувати цю подію. Гарний час з друзями на природі, де ми просто спілкувалися, сміялися та ділилися враженнями від проведеного літа. (фото 10-13)

Літо закінчується і розпочнеться новий сезон. Дякуємо Богу за це літо і за проведений час з людьми, яких Він нам довірив. Просимо Вас молитися за цих дітей, щоб вони захопилися не просто флорболом, а Богом, про Якого вже багато чули. Моліться, будь ласка, щоб вони не розпорошилися після літа, а навпаки, щоб Бог давав нових людей, які б могли чути Євангеліє. Моліться також, щоб вони бачили Бога в команді служителів, щоб ми мали близькі стосунки з Христом та віддані й посвячені Йому серця.

Віталій Бакунець