ХФлК «SKY» у липні

Липень – це, зазвичай, час міжсезоння у флорболі. Але цього року це було не зовсім так.

На початку липня обидві наші команди завершували чемпіонат Рівного з флорболу матчами плей-офф. На жаль в обох випадках ми зупинилися за крок до медалей, посівши і з меншою, і з старшою командами 4 місця. Це було прикро, але ми готові тренуватися далі, аби показувати своїм відношенням на майданчику та своєю грою нашого великого Бога.

Літній час – це також час таборів. 10-16 липня проходив наш молодіжний церковний табір, куди ми запрошували хлопців і дівчат з команди, декілька з них поїхали. Ми говорили у таборі, що ми всі від народження загублені й не маємо стосунків з Богом і що Христос Своєю жертвою примирив нас з Отцем. Це був класний час, коли ми грали в ігри, спілкувалися разом з церковною молоддю про найбільш важливішу тему в житті – стосунки з Богом.

В час міжсезоння Бог подарував нам можливість не просто грати у спортзалі школи, де ми тренуємося, а й разом зібратися, щоб пофарбувати його. Спільна праця – це те, що об’єднує. Це добре, що ми вчимося не тільки користуватися тим, що дає Бог, але й самому вкладатися і піклуватися про це. Це був гарний і корисний час для всіх нас.

Дякуємо Богу за ті моменти й тих людей, яких Він нам дає. Просимо молитися за всіх дітей та підлітків, які є в команді, аби в цей літній період вони не загубилися, а навпаки – активніше шукали Бога, щоб Бог працював з їхніми серцями і вони приймали рішення йти за Ним та жити для Нього. Просимо бажання служити, мудрості та єдності команді служителів, щоб Господь давав бачення як рухатися далі. Нехай наш великий Бог у цьому прославиться!

Віталій Бакунець